sausio
27

Reorganizavimas tęsiamas

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2021 m. gruodžio 15 d. nutarimu Nr.1092 „Dėl sutikimo reorganizuoti VšĮ „Versli Lietuva“ bei Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministro 2021 m. gruodžio 23 d. įsakymu Nr. 4-1414, 2022 m. sausio 27 d. paskelbtas antrasis pranešimas „apie parengtas reorganizavimo sąlygas ir būsimą reorganizavimą“.
 
Reorganizavimas vykdomas prijungimo būdu, prie viešosios įstaigos Lietuvos verslo paramos agentūra, kuri po reorganizavimo tęs savo veiklą, prijungiant VšĮ „Versli Lietuva“. Jos, kaip juridinio asmens veikla, po reorganizavimo pasibaigs. Viešoji įstaiga Lietuvos verslo paramos agentūra tęs savo veiklą nauju pavadinimu – viešoji įstaiga Inovacijų agentūra.
 
Kiti viešosios įstaigos Lietuvos verslo paramos agentūra duomenys ir rekvizitai (išskyrus pavadinimą ir adresą), pasibaigus reorganizavimui, nesikeis.
 
Visos VšĮ „Versli Lietuva“ teisės ir pareigos nuo priėmimo-perdavimo akto tarp VšĮ „Versli Lietuva“ ir viešosios įstaigos Lietuvos verslo paramos agentūra pasirašymo dienos pereina viešajai įstaigai Lietuvos verslo paramos agentūra.
 
Ekonomikos ir inovacijų ministerija įgyvendins valstybės, kaip po reorganizavimo veiksiančios viešosios įstaigos Lietuvos verslo paramos agentūros, kuri po reorganizavimo tęs veiklą nauju pavadinimu, savininkės, teises ir pareigas.
 
Reorganizavimo sąlygos, po reorganizavimo galiosiantys viešosios įstaigos Lietuvos verslo paramos agentūra ir kiti reorganizavimo sąlygose bei teisės aktuose numatyti dokumentai ir informacija viešai skelbiami interneto svetainėse www.verslilietuva.lt ir www.lvpa.lt , taip pat VĮ Registrų centro leidžiamame leidinyje „Juridinių asmenų vieši pranešimai“.
 
Plačiau apie reorganizavimo sąlygas galite skaityti čia.Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.