kovo
01

Reorganizavimas tęsiamas

VĮ Registrų centro kovo 1 d. Informaciniame leidinyje Nr. 2022 – 60 skiltyje „Juridinių asmenų vieši pranešimai“ ir Lietuvos verslo paramos agentūros interneto svetainėje paskelbtas trečiasis privalomas pranešimas apie reorganizavimą.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2021 m. gruodžio 15 d. nutarimu Nr.1092 „Dėl sutikimo reorganizuoti VšĮ „Versli Lietuva“ bei Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministro 2021 m. gruodžio 23 d. įsakymu Nr. 4-1414, buvo parengtos VšĮ „Versli Lietuva“ reorganizavimo sąlygos.

Pagal parengtas sąlygas, reorganizavimas vykdomas prijungimo būdu, prie viešosios įstaigos Lietuvos verslo paramos agentūra, kuri po reorganizavimo tęs savo veiklą, prijungiant VšĮ „Versli Lietuva“. Jos, kaip juridinio asmens veikla, po reorganizavimo pasibaigs. Viešoji įstaiga Lietuvos verslo paramos agentūra tęs savo veiklą nauju pavadinimu – viešoji įstaiga Inovacijų agentūra.

Kiti viešosios įstaigos Lietuvos verslo paramos agentūra duomenys ir rekvizitai (išskyrus pavadinimą ir adresą), pasibaigus reorganizavimui, nesikeis.

Visos VšĮ „Versli Lietuva“ teisės ir pareigos nuo priėmimo-perdavimo akto tarp VšĮ „Versli Lietuva“ ir viešosios įstaigos Lietuvos verslo paramos agentūra pasirašymo dienos pereina viešajai įstaigai Lietuvos verslo paramos agentūra.

Ekonomikos ir inovacijų ministerija įgyvendins valstybės, kaip po reorganizavimo veiksiančios viešosios įstaigos Lietuvos verslo paramos agentūros, kuri po reorganizavimo tęs veiklą nauju pavadinimu, savininkės, teises ir pareigas.

Plačiau apie reorganizavimo sąlygas ir visus dokumentus galite rasti čia: https://lvpa.lt/lt/lvpa-reorganizavimas-283

„Registrų centro“ informacinis leidinys (2022 m. kovo 01 d., Nr. 2022-060)
 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.