rugsėjo
30

„Restart! Business“: ką mums atnešė dabartinis ES finansavimo periodas ir ko laukti iš ateinančio?

Europos Sąjungos 2014–2020 metų investicijų programavimo laikotarpiui einant į pabaigą, Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) fiksuoja, kad iki šiol klientai į projektus jau investavo 1,149 mlrd. EUR ES fondų lėšų, o įgyvendintų ir šiuo metu įgyvendinamų projektų skaičius kartu sudėjus viršija 3 tūkst. Aktyviausiai dėl lėšų kreipėsi Vilniuje ir Kaune veikiančios įmonės. Tuo metu kitame ES finansavimo periode didesnio aktyvumo tikimasi iš Vidurio Vakarų Lietuvos regiono.

Kaip atrodo ES investicijų pasiskirstymas pagal šalies regionus? Kaip šiame finansavimo periode buvo investuojama į verslo ir MTEPI krypties projektus? Kokiais bruožais pasižymi sėkmingi ir su iššūkiais susiduriantys projektai? Ko tikėtis ateinančiame 2021–2027 metų ES investicijų periode?

Šiuos ir kitus klausimus LVPA direktorius Aurimas Želvys analizuos spalio 1 d. vyksiančioje verslo diskusijoje „Restart! Business 2020“.

Nuoroda ir registracija į renginį čia.

Kiekvienas iš ES struktūrinių fondų investuotas euras kuria vertę Lietuvos verslo inovatyvumui, konkurencingumui ir ekonomikos augimui. Tad LVPA kaip patikimo ir profesionalaus partnerio tikslas yra surasti tikrą kliento ar pareiškėjo problemą, susijusią su verslu, ir padėti ją išspręsti. Tiek ankstesniuose, tiek dabartiniame ar ateinančiame periode tarp pagrindinių organizacijos uždavinių – pasitelkti visas ES investicijų galimybes ir suvaldyti įgyvendinamų projektų apimtis. Surasti teisingus projektų administravimo sprendimus.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.