lapkričio
29

Rokiškėnai virves vis pasitelkę didelio poveikio inovatyvias technologijas

Rokiškyje įsikūrusi įmonė UAB „Duguva“, norėdama užsitikrinti įmonės konkurencingumą ateityje, nusprendė gamyboje diegti didelio poveikio inovatyvias technologijas. Lapkričio mėnesį įmonė pradėjo įgyvendinti projektą pagal Europos Sąjungos struktūrinių fondų priemonę „DPT pramonei LT+“.
Nuo virvių iki šokdynių  - UAB „Duguva“ gaminiai  naudojami daugelyje sričių – namų bei žemės ūkyje, žvejyboje, laivininkystėje, statybose, apdailai, medicininių kvėpavimo kaukių gamyboje, sporto priemonių gamyboje ir kitur. Rokiškio įmonė turi sertifikatą, leidžianti gaminti virves ir špagatus naudojamus mėsos gamybos pramonėje.
Numatomo gaminti inovatyvaus gaminio pagrindiniai pranašumai susiję su ypač aukšto molekulinio tankio polietileno savybėmis. Dėl savo ypač didelio stiprumo, lengvumo, ilgaamžiškumo, mažo elastingumo, atsparumo vandeniui ( ir sūriam vandeniui), rūgštims, šarmams, ultravioletiniams spinduliams, daugeliui kitų cheminių medžiagų numatomos gaminti virvės bus saugesnės, susijusius su mažesnėmis sąnaudomis bei mažiau terš aplinką. Naująsias virves galima bus naudoti keliant, tempiant, kabinant įvairius daiktus, taip pat surišimui, pririšimui, įvairių agregatų valdymui.
Šiuo metu gamybos procese naudojami vakarietiški įrengimai ir taip pat taikomos modernios technologijos. Bendrovės aukštos kokybės gaminiai gerai žinomi ir vertinami ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse, produkcija sėkmingai eksportuojama į Daniją, Suomiją, Vokietiją, Belgiją, Lenkiją, Rusiją ir kitas šalis.
Iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų į projektą investuojama 87 tūkst. Eur.


Komunikacijos skyrius
(85)2034866

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.