sausio
20

Seminare „Intelektas. Bendri mokslo – verslo projektai” – rekordinis dalyvių skaičius

Sausio 19 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre konferencijų centre „Litexpo” vyko VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) organizuotas ir išskirtinio auditorijos susidomėjimo sulaukęs seminaras Europos Sąjungos struktūrinių fondų priemonės „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ pareiškėjams.

Seminare dalyvavo apie 200 potencialių pareiškėjų, dar beveik tiek pat seminaro transliaciją stebėjo internetu gyvai. Ši, mokslo ir verslo bendradarbiavimą skatinanti priemonė, sulaukė didelio ir akademinio, ir verslo pasaulio susidomėjimo  - beveik ketvirtadalį dalyvavusiųjų sudarė mokslo ir studijų institucijų atstovai. Tikimės, kad sėkmingi mokslo ir verslo projektai paskatins inovacijų proveržį Lietuvoje.

LVPA primena, kad pagal šį priemonės „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ kvietimą bus paskirstyta daugiau nei 60 mln. eurų. Priemonės tikslas - paskatinti šalies įmones investuoti į inovaciniams gaminiams, paslaugoms ar procesams kurti reikalingus mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą (toliau – MTEP), taip pat paskatinti įmonių plėtrą ir naujų inovacinių įmonių steigimąsi investuojant į MTEP ir inovacijų infrastruktūros kūrimą ir plėtrą. Paraiškas gali teikti privatieji juridiniai asmenys (išskyrus mokslo ir studijų institucijas) ir viešosios įstaigos, vykdančios MTEP veiklas (išskyrus mokslo ir studijų institucijas).
Seminaro vaizdo įrašą galima rasti čia: https://lvpa.lt/lt/renginiai/136

LVPA Komunikacijos skyrius
Tel.:(8 5) 2109091

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.