liepos
13

Skirtas finansavimas pagal priemonę „Regio Invest LT+“

Pagal Europos Sąjungos investicijų priemonę „Regio Invest LT+“ skirtas apie 34 mln. eurų finansavimas. Šios investicijos paskatins regionų įmones pradėti ir vystyti inovatyvią gamybą, teikti inovatyvias paslaugas, kurti darbo vietas.
Didžiausia finansavimo suma – 1,5 mln. eurų – skirta net 7 įmonių (UAB „Escolit“, UAB „Tasty Foods“, UAB „Įranga technologijos“, UAB „Plieno fortas“, UAB Druskininkų konferencijų centro, UAB „Dubingiai Diamond Resort“, UAB „Termicon“) investicijoms į verslo plėtrą.
Finansavimas skirtas įmonėms, veikiančioms metalo apdirbimo, įrenginių gamybos, maisto produktų gamybos, medienos ir plastiko apdirbimo srityse, taip pat sveikatos paslaugų, siuntų paskirstymo, orlaivių aptarnavimo ir priežiūros, IT paslaugų ir statybų srityse. 

Iš viso pagal priemonę „Regio Invest LT+“ per 2014–2020 m. numatoma investuoti 86,9 mln. eurų ES investicijų. Pagal šią priemonę jau sudarytos 34 sutartys už 41,3 mln. eurų sumą, išmokėta 11,8 mln. eurų.
 
 
 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.