kovo
31

Svarbu priemonės „Skaitmeninių inovacijų centrai“ Nr. 1 pareiškėjams

Informuojame, kad, Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijai 2020-03-16 priėmus įsakymą  Nr. 4-163 „Dėl 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos prioriteto įgyvendinimo priemonių įgyvendinimo plano ir Nacionalinių stebėsenos rodiklių skaičiavimo aprašo patvirtinimo“, patikslinti priemonės Nr. 01.2.1-LVPA-K-857 „Skaitmeninių inovacijų centrai“ rodiklių skaičiavimo aprašymai (žr. dokumento 24-30 psl.).

Siekdami, kad būsimi pareiškėjai geriau suprastų projektų stebėsenos rodiklių reikalavimus, dalinamės patikslintais aprašymais.
Taip pat norėtume atkreipti dėmesį, kad pareiškėjo nuosavų lėšų indėlis į projektą turi būti be jokių pagalbos ar valstybės lėšų. Jeigu projekto nuosavo indėlio finansavimui numatoma skolintis, tai reiškia, kad, ir grąžinant paskolas bankams ar kitiems kreditoriams, įmokos turės būti mokamos tik iš Skaitmeninių inovacijų centrų (SIC) uždirbtų komercinių lėšų, kuriose nebūtų valstybės lėšų.

Primename, kad kvietimas teikti paraiškas pagal priemonę „Skaitmeninių inovacijų centrai“ Nr. 1 yra pratęstas iki 2020 m. balandžio 30 d. 24:00 val.

Konsultuojama dėl paraiškų teikimo per Duomenų mainų sistemą (DMS) iki 2020 m. balandžio 30 d. 16 :00 val. 

Kilus klausimų dėl priemonės  „Skaitmeninių inovacijų centrai“ maloniai prašome kreiptis el. paštu [email protected] arba tel. 8 620 16929.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.