spalio
16

UAB „Bitė Lietuva” planuoja kurti intelektualią tinklo valdymo sistemą

Pagal priemonę „Intelektas 2“ bendrovė UAB „Bite Lietuva“ pateikė paraišką vertinimui Lietuvos verslo paramos agentūrai (LVPA).  Būsimu projekto metu įmonė planuoja įsidiegti informacijos sklaidą ir procesų funkcionalumą gerinančią platformą.

Siekiant išlikti konkurencingam telekomunikacijų rinkoje būtina neatsilikti nuo tobulėjančių technologijų ir suspėti tenkinti didėjančius vartotojų poreikius. Pridėtinę vertę konkurencinėje erdvėje geriausiai užtikrina inovatyvių programų diegimas, gerinant ryšio kokybę ir informacijos perdavimo greitį. Tam, kad visa tai būtų pasiekiama, išties svarbu pasirūpinti ir komunikacijos sistemomis įmonės vidiniams bei išoriniams poreikiams tenkinti.

UAB „Bitė Lietuva“ būsimo projekto tikslas - atlikti fundamentinius, mokslinius tyrimus ir eksperimentinės plėtros veiklas, siekiant sukurti ir išbandyti inovatyvią, intelektualią, pagal tam tikrą algoritmą savaime apsimokančią tinklo valdymo platformą. Įmonės teigimu, šis produktas leistų sparčiau numatyti ir atliepti klientų lūkesčius: tiesiogiai komunikuoti su klientais ir pro-aktyviai informuoti klientų aptarnavimo specialistus. Platformos technologija veiktų tarytum kelias nuo duomenų surinkimo iki sprendimo priėmimo realiuoju laiku. Tokiu būdu gerindama klientų suvokiamą kokybę ir patirtį bei didinanti mobilaus ryšio operatorių įmonių veiklos efektyvumą. Veikiant tokio pobūdžio valdymo platformai, būtų galima sumažinti operacinius kaštus, pagerinti teikiamų paslaugų kokybę ir prisidėti prie įmonių ekonominio konkurencingumo skatinimo.

Projekto įgyvendinimo metu planuojama sukurti klientų aptarnavimo patirtį gerinančią tinklo valdymo platformą, kurios pagalba būtų valdomas tinklas ir automatiškai optimizuojamas jo veikimas, taisomi trikdžiai ir vykdoma jų prevencija. Projekte numatytų fundamentinių veiklų bei mokslinių tyrimų ir eksperimentinių veiklų rezultatai leistų sukurti šią unikalią platformą, į vieną bendrą šiuo metu pasaulyje neegzistuojantį sprendimą, jungiančią visus įvardintus funkcionalumus.

UAB „Bitė Lietuva“ šiam projektui iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų prašo finansuoti 4,9 mln. eurų. Tuo tarpu bendra paraiškoje nurodyta projekto vertė siekia daugiau nei 8 mln. eurų.


Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.