vasario
15

UAB „Naujasis Nevėžis“ automatizuos procesus

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) toliau tęsia priemonės „Pramonės skaitmeninimas“ sutarčių pasirašymą. Nauja sutartis buvo pasirašyta su UAB „Naujasis Nevėžis“. Ši įmonė ketina vykdyti projektą „Gamybos skaitmeninimo technologijų diegimas ir gamybos plėtra UAB „Naujasis Nevėžis“. Įmonė investuos 143,2 tūkst. Eur. finansavimo lėšų iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų į savo gamybos procesų skaitmeninimą. 

UAB „Naujasis Nevėžis“ - didžiausia sausų pusryčių ir įvairių užkandžių gamintoja Lietuvoje, gerai žinoma pagal prekinį ženklą „oho!“. Didžiąją dalį savo produkcijos įmonė eksportuoja į Vokietiją, Daniją, Didžiąją Britaniją, Kiniją, Japoniją, Australiją, Latviją, Estiją ir kitas pasaulio šalis. 2009 m. įkurtas „Tekstūruotų produktų padalinys“, o šiuo metu - „Ekstruduotų pašarų padalinys“, kuriame pradėti gaminti ekstruduoti kombinuotieji pašarai gyvulių, paukščių ir žuvų mitybai.

Iki šiol bendrovė pašarų gamybą vykdė tik iš dalies automatizavus veiklos procesus. Tad po atlikto gamybos ir su gamyba susijusių procesų technologinio audito bei įvertinus gautas rekomendacijas, bendrovė pasirinko pilną pašarų gamybos žaliavų mišinių paruošimo gamybai automatizavimą - inicijavo projektą kuris ne tik automatizuos gamybą, bet ir užtikrins tolygų žaliavų išsimaišymą ir dar efektyvesnį jų sumalimą.

Projekto įgyvendinimo metu bendrovė įsigys ir įdiegs įrangą, kuri leis sumažinti gamybos sąnaudas, efektyviau naudoti resursus bei taikyti pažangiausius sprendimus pašarų gamybos srityje.

Įgyvendinus projektą žaliavų dozavimas, malimas ir transportavimas taps pilnai automatizuotas ir valdomas kompiuteriu bei turės galimybę visą tai atlikti pagal individualias receptūras. Tikimasi, kad tai leis įmonei padidinti darbo našumą, praplėsti gaminių spektrą, pagerinti pardavimų ir eksporto apimtis, įmonės konkurencingumą Lietuvos ir užsienio rinkose ir taip prisidėti prie Lietuvos ekonomikos augimo.

Daugiau informacijos:
LVPA Komunikacijos skyrius
El.p.: [email protected]
Tel. nr: (8 5) 2034866
 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.