vasario
12

Verslo aplinkos ir šalies investicinio klimato gerinimo apdovanojimai

Lietuvos ekonomiką vienijanti asociacija „Investors‘ Forum“ kviečia įvertinti ir apdovanoti įmones, valstybės institucijas, švietimo ir žiniasklaidos atstovus, kurie praėjusiais metais labiausiai prisidėjo prie verslo aplinkos ir šalies investicinio klimato gerinimo. 
 
Apdovanojimai bus teikiami šiose nominacijose:
„Metų sprendimas verslo aplinkai gerinti“ ‒ už iniciatyvą ar sprendimą, turėjusį reikšmingos įtakos verslo aplinkai ir bendrai šalies ekonomikai;
„Metų valstybės tarnautojas“ – už asmeninę iniciatyvą ir kryptingas pastangas priimant investicinės aplinkos gerinimui būtinus sprendimus. 

Kitos metų apdovanojimų nominacijos:
„Metų investuotojas“ ‒ už indėlį į Lietuvos ūkio plėtrą ir kuriamas naujas darbo vietas;
„Atsakinga įmonė 2015“ ‒ už socialiai atsakingo verslo principų taikymą ir skaidrių verslo santykių kūrimą, aktyvų įsitraukimą į bendruomenių veiklą ir visuomeninių vertybių puoselėjimą, rūpinimąsi darbuotojais bei neigiamo poveikio aplinkai mažinimą.
„Metų verslo žurnalistas“ ‒ už profesionalų požiūrį į Lietuvos ekonomikos iššūkius, objektyvų ir informatyvų šalies verslo aplinkos pristatymą.
„Metų ekonomikos mokytojas“ – už indėlį ruošiant iniciatyvią, verslią, kūrybišką, kritinį ir ekonominį mąstymą turinčią jaunąją kartą.
 
Paraiškas galima užpildyti ir pateikti „Investors‘ Forum“ interneto svetainėje: http://www.investorsforum.lt/lt/apdovanojimai

Paraiškų laukiama iki š.m. kovo 15 d. 16 val. 
 
Tradicinė „Investors‘ Forum“ apdovanojimų ceremonija vyks 2016 m. balandžio 15 d. Vilniuje. 


„Investor's Forum“ informacija
 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.