rugsėjo
15

Viena iš seniausių mašinų gamybos įmonių Lietuvoje modernizuos savo įrangą

Tarpukario Alytus, 1929-ieji metai. Gražios  gamtos apsuptame valsčiaus centre, kuriame veikia gimnazija, aukštesnioji miškų ir žemesnioji žemės mokyklos, pastatyti modernūs pašto rūmai, plėtojasi prekyba ir pramonė, atsidaro mašinų gamykla,  nelabai su mašinomis ir mechanika susijusiu pavadinimu - „Astra“.

Jau beveik 90 metų veikianti AB Mašinų gamykla „Astra“ kuria bei gamina įvairių gabaritų metalines talpas, maišykles, kieto kuro katilus, lyginimo presus, konstrukcinius ir kitus metalo gaminius.

Įmonė dirba kartu su aukštos pridėtinės vertės sektoriams priklausančiomis energetikos, chemijos, mašinų ir įrengimų, medicinos, maisto pramonės įmonėmis Lietuvoje ir užsienyje. Daugelis įmonėje gaminamų gaminių projektuojami ir gaminami pagal individualius projektus, pvz. alaus gamybos įranga nedideliems bravorams, įvertinant naudojamų pas klientą technologijų specifiką bei kitas sąlygas. Kartu su metaline dalimi projektuojamas technologinių procesų valdymo automatizavimas bei mechanizavimas.

Suprantama, tiek metų dirbančios įmonės produkcija turi pasižymėti gera kokybe, tačiau susidurti su augančia konkurencija -  taip pat nemenkas iššūkis. Prisitaikymas prie šiuolaikinio verslo valdymo ir darbo -  vienas svarbiausių aspektų, norint išsilaikyti rinkoje. Jau daugelį metų veikiančiai įmonei moderni įranga  tapo tiesiog būtina.

Moderni įranga reikalinga norint didinti įmonės produktyvumą, plėstis ir didinti produkcijos gamybos apimtis. Būtent gamybinės bazės trūkumas ir paskatino įmonę bandyti įgyvendinti gamybinės bazės plėtros projektą, pagal Europos Sąjungos (ES) finansavimo priemonę „Regio Invest LT+.  

Projekto metu, į kurį įmonė iš ES regioninės plėtros fondo lėšų investuos 252 tūkst. Eur., bus įsigyta būtina įmonės veiklai moderni, inovatyvi gamybinė įranga, tuo pačiu metu norima  išplėtoti ir įmonės veiklą, pradėti gaminti naujus produktus.

Pasak įmonės, įsigijusi modernius ir inovatyvius naujos kartos įrengimus AB Mašinų gamykla „Astra“ ir toliau tęs aukštos pridėtinės vertės produkcijos gamybą. Naujos ir modernios technologijos bet kurioje verslo šakoje kuria didžiulę pridėtinę vertę, užtikrina judėjimą į priekį.  Be to, projekto metu bus sukurtos ir darbo vietos, o tai jau gera žinia Alytaus regione gyvenantiems žmonėms.

Komunikacijos skyrius
(85) 2034866
 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.