gruodžio
11

Mokymai internetu:Siekiant pristatyti pasikeitusias pagal priemonę finansuojamas veiklas ir suteikti vertingos informacijos rengiant paraišką ES investicijoms gauti, Lietuvos verslo paramos agentūra gruodžio 11 d. 10.00 val. kviečia į virtualius mokymus ES investicijų priemonės „Eco-inovacijos LT“ pareiškėjams.

Mokymai bus transliuojami internetu. Pareiškėjai turės galimybę tiesiogiai užduoti klausimus.

Seminaro metu LVPA lektorės Gintarė Kuncaitytė ir Rasa Mockutė pristatys ir atsakys į klausimus apie galimybes gauti ES investicijas netechnologinėms ekoinovacijoms ir valstybės pagalbos reikalavimus.

Kviečiame dalyvauti mokymuose pareiškėjams ir įgyti projekto planavimui naudingų žinių! 

Renginio programą galite rasti čia. 

Pastaba: prašytume registruojantis į seminarą tiksliai užpildyti formą (pirma nurodyti PAVARDĘ, tuomet vardą, nes dalyvių sąrašai sudaromi abėcėlės tvarka). Iš vieno kompiuterio registruokite tik vieną žmogų (kitaip sistema neišsaugo duomenų).
 
Kilus klausimams dėl renginio maloniai kviečiame kreiptis: [email protected]

Ši registracijos anketa yra skirta sekti renginio dalyvių skaičių. Mes rūpinamės Jūsų asmens duomenų apsauga ir privatumu, todėl šie duomenys renkami ir naudojami tik renginio dalyvių skaičiui nustatyti ir pasidalinti Jums aktualia renginio informacija.

Registruotis į renginį

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.