sausio
28

Rizikų valdymu pagrįstas projektų valdymas (Risk –based approach)

 
Lietuvos verslo paramos agentūra sausio 28 d. 15 val. kviečia projektų vykdytojus tobulinti projektų valdymo kompetencijas drauge su Vytautu Pugačevskiu!

Pristatysime rizikų valdymu pagristą projektų valdymo modelį, rizikos sampratą šiuolaikinėje projekto vadyboje, oganizacijos brandą valdant rizikas ir valdymo iššūkius, projekto ir projektų portfelio rizikų valdymo esminius ypatumus, organizacijos veiklos tęstinumą ir pagrindinius rizikos suvaldymo aspektus. 
 
 
Seminaro trukmė - 2 val. 

Seminaras nemokamas. 
 
Pastaba: prašytume registruojantis į seminarą tiksliai užpildyti formą (pirma nurodyti PAVARDĘ, tuomet vardą, nes dalyvių sąrašai sudaromi abėcėlės tvarka). Iš vieno kompiuterio registruokite tik vieną žmogų (kitaip sistema neišsaugo duomenų).
 
Kilus klausimams dėl renginio maloniai kviečiame kreiptis: [email protected]
 
Ši registracijos anketa yra skirta sekti renginio dalyvių skaičių. Mes rūpinamės Jūsų asmens duomenų apsauga ir privatumu, todėl šie duomenys renkami ir naudojami tik renginio dalyvių skaičiui nustatyti ir pasidalinti Jums aktualia renginio informacija.
Renginio metu bus filmuojama ir fotografuojama, todėl pateikdami šią registracijos anketą, Jūs sutinkate būti filmuojami ir fotografuojami renginio metu.
 

Registruotis į renginį

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.