sausio
29

Priemonės „Dizainas LT“ seminaras pareiškėjams

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) kartu su Ekonomikos ir inovacijų ministerija 2019 m. gruodžio 27 d. paskelbė kvietimą teikti paraiškas pagal priemonę „Dizainas LT“.
 
Šios priemonės tikslas - paskatinti įmones investuoti į gaminių (paslaugų) dizaino sprendimus, siekiant padidinti įmonės produktų ar paslaugų patrauklumą, o kartu ir paklausą bei įmonės produktyvumą.
 
Daugiau informacijos apie šią priemonę galite rasti čia. 
 
LVPA š. m. sausio 29 d. 14 val. kviečia į seminarą, kurio metu bus pristatytos priemonės „Dizainas LT“ galimybės ir reikalavimai, taip pat aptartos dizaino misijos versle, projektų valdymo nuo idėjos iki rezultatų temos. 
 
Seminaras vyks LVPA, Savanorių pr. 28, Vilniuje.
 
Seminaras nemokamas, kviečiame susipažinti su jo programa čia.
 
Seminaras taip pat bus tiesiogiai transliuojamas ir internetu. Prašome registruojantis nurodyti, ar norėsite seminarą stebėti internetu. Jums bus iš anksto atsiųsta nuoroda.
 
Pastaba: prašytume registruojantis į seminarą tiksliai užpildyti formą (pirma nurodyti PAVARDĘ, tuomet vardą, nes dalyvių sąrašai sudaromi abėcėlės tvarka). Iš vieno kompiuterio registruokite tik vieną žmogų (kitaip sistema neišsaugo duomenų).
 
Kilus klausimams dėl renginio maloniai kviečiame kreiptis: komunikacija@lvpa.lt
 
Ši registracijos anketa yra skirta sekti renginio dalyvių skaičių. Mes rūpinamės Jūsų asmens duomenų apsauga ir privatumu, todėl šie duomenys renkami ir naudojami tik renginio dalyvių skaičiui nustatyti ir pasidalinti Jums aktualia renginio informacija.
Renginio metu bus filmuojama ir fotografuojama, todėl pateikdami šią registracijos anketą, Jūs sutinkate būti filmuojami ir fotografuojami renginio metu.
 

Registruotis į renginį

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.