vasario
06

Priemonės ,„Skaitmeninių inovacijų centrai“ seminaras

Kveičiame į verslo finansavimo priemonės „Skaitmeninių inovacijų centrai“ pristatymo renginį, kurio tikslas - pristatyti pareiškėjams, inovacijų grupės koordinatoriams, eksploatuojantiems skaitmeninių inovacijų centrus, finansavimo sąlygas bei galimybes. 

Išsamią renginio programą galite rasti šioje nuorodoje: PROGRAMA.

Seminaras nemokamas. 
 
Priemonės „Skaitmeninių inovacijų centrai“ tikslas – skatinti įmones investuoti į skaitmenines inovacijas, suteikiant galimybę pramonės įmonėms gauti naujausią informaciją, ekspertinę pagalbą ir naudotis infrastruktūra ir technologijomis skaitmeninių inovacijų bandymams su įmonės produktais, procesais ar verslo modeliais atlikti, taip sudarant didesnes galimybes įmonėms vykdyti mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros (toliau – MTEP) ir inovacijų (toliau – MTEPI) veiklas, didesnes galimybes naudotis technologijomis ir įranga.

Daugiau informacijos apie šią finansavimo priemonę galite rasti šioje nuorodoje.
 
Pastaba: prašytume registruojantis į seminarą tiksliai užpildyti formą (pirma nurodyti PAVARDĘ, tuomet vardą, nes dalyvių sąrašai sudaromi abėcėlės tvarka). Iš vieno kompiuterio registruokite tik vieną žmogų (kitaip sistema neišsaugo duomenų).

Vasario 6 d. susitikime Lietuvos verslo paramos agentūroje, adresu: Savanorių pr. 28, Vilniuje, I aukšte. 
 
Kilus klausimams dėl renginio maloniai kviečiame kreiptis: [email protected]
 
Ši registracijos anketa yra skirta sekti renginio dalyvių skaičių. Mes rūpinamės Jūsų asmens duomenų apsauga ir privatumu, todėl šie duomenys renkami ir naudojami tik renginio dalyvių skaičiui nustatyti ir pasidalinti Jums aktualia renginio informacija.
Renginio metu bus fotografuojama, todėl pateikdami šią registracijos anketą, Jūs sutinkate būti fotografuojami renginio metu.

Registruotis į renginį

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.