balandžio
02

Nuotolinis seminaras „Pramonės skaitmeninimas LT“Balandžio 2 d. kviečiame įmonių atstovus ir visus susidomėjusius internetu stebėti seminarą „Pramonės skaitmeninimas LT“.

Seminaro metu LVPA Verslo produktyvumo projektų skyriaus projektų vadovė Aurelija Babiliūtė plačiau pristatys priemonę, skirtą mažoms ir vidutinėms įmonėms skaitmenizuoti gamybos procesus. Papasakos, kaip tinkamai pasiruošti, jei norite sėkmingai sudalyvauti ir sulaukti ES investicijų planuojamam projektui.

„Šia priemone įmonės skatinamos skirti lėšų technologiniam auditui atlikti, kuris padėtų įsivertinti gamybos procesų skaitmeninimo galimybes, ir diegti technologijas, užtikrinančias didesnį darbo efektyvumą“, – pristato A. Babiliūtė.

Dalyviams taip pat bus pristatytos ir numatytos naujovės. Pavyzdžiui, pagal „Pramonės skaitmeninimas LT“ kvietimą Nr. 2 sumažinta finansavimo suma auditui atlikti, taip pat patikslinti galimų diegti skaitmeninių technologijų ir sprendimų baigtiniai sąrašai. Plačiau apie pasikeitimus – seminaro metu.

LVPA Projektų ekspertų skyriaus ekspertė Giedrė Indriulienė plačiau papasakos apie valstybės pagalbą įgyvendinant ES investicijų projektus.

Išsamią seminaro programą galite rasti šioje nuorodoje.

Kviečiame registruotis į šį nemokamą nuotolinį seminarą. 

Registruotis į renginį

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.