birželio
23

Sumanioji specializacija: energetika ir tvari aplinka

Birželio 23 d. 10:30 val. Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) organizuoja pirmąjį seminarą iš serijos, skirtos aptarti agentūros administruotų priemonių „Eksperimentas“ ir „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ rezultatus.
 
Šį kartą bus kalbama apie šių priemonių prioritetinės krypties – energetikos ir tvarios aplinkos paraiškų tendencijas, administruojant priemones bei vertinant paraiškas įgytą patirtį ir šios srities perspektyvas.
 
Seminare patirtimi dalinsis LVPA ekspertas Algirdas Vaidotas, Lietuvos saulės energetikos asociacijos prezidentas Vitas Mačiulis ir Lietuvos energetikos instituto direktorius Sigitas Rimkevičius ir LEI Išmaniųjų tinklų ir atsinaujinančios energetikos laboratorijos vadovas dr. Virginijus Radziukynas
 
Pranešėjai kalbės apie energetikos ir tvarios aplinkos prioritetą bei tai, kokius projektus vykdė ir vykdo bendrovės, pasinaudodamos ES investicijomis. Taip pat analizuos esamų ir naujų vartotojų poreikius bei tai, kaip energijos vartojimą padaryti išmanų ir efektyvų. Seminaro metu bus diskutuojama ir apie atsinaujinančių energijos išteklių panaudojimą.
 
Jei domitės energetika, investavote arba investuojate pagal šį sumaniosios specializacijos prioritetą, norite išgirsti aktualijas – kviečiame dalyvauti!
 
Nuotolinis seminaras nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija.

Registruotis į renginį

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.