liepos
21

Sumanioji specializacija: agroinovacijos ir maisto technologijos

Nuolat didėjanti maisto produktų paklausa pasaulyje toliau skatina žemės ūkio ir maisto gamybos sektoriaus plėtrą Lietuvoje. Sumaniosios specializacijos kryptimi „Agroinovacijos ir maisto technologijos“ ES siekia užtikrinti tvarią ir saugią maisto grandinę, kuri aprūpintų vartotojus sveikesniu maistu. Apie šią sumaniosios specializacijos kryptį bus kalbama ir ji detaliau analizuojama liepos 21 d. 10 val. LVPA organizuojamame nuotoliniame seminare.
 
Seminare dalyvaus LVPA ekspertė Daiva Šileikienė ir LVPA Mokslo ir inovacijų projektų skyriaus projektų vadovas Valdas Maksvytis. Pranešėjai aptars ES priemonių „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ ir „Eksperimentas“ sukauptą patirtį, išmoktas pamokas ir pateiks naudingų įžvalgų ateičiai.
 
Jei domitės agroinovacijomis ir maisto technologijomis, galbūt jau investavote arba svarstote investuoti į projektą pagal šią kryptį, kviečiame dalyvauti nemokamame seminare.
 
Informacija apie tai, kaip dalyvauti seminare, bus siunčiama užsiregistravusiems dalyviams.
 
Registruotis galite čia:

 

Registruotis į renginį

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.