liepos
23

Sumanioji specializacija: įtrauki ir kūrybinga visuomenė

Liepos 23 d. 10 val. kviečiame dalyvauti LVPA organizuojamame nuotoliniame seminare, kuriame bus diskutuojama apie sumaniosios specializacijos kryptį „Įtrauki ir kūrybinga visuomenė“.
 
Sumaniosios specializacijos kryptimi „Įtrauki ir kūrybinga visuomenė“ siekiama padidinti kūrybinio potencialo indėlį ir paskatinti kūrybinių ir kultūrinių industrijų bei netechnologinių inovacijų plėtrą. 2017 m. „KEA European Affairs“ paskelbtoje studijoje nurodoma, kad 2014 m. kūrybinės ir kultūrinės industrijos (KKI) ES valstybėse narėse sukūrė 558 mlrd. eurų pridėtinės vertės, o tai sudaro 4,4 proc. viso ES BVP. Kultūrinėse industrijose Europoje sukurta 8,3 mln. darbo vietų arba 3,8 proc. visos darbo jėgos. Lietuvoje KKI sektorius auga, kaip ir sektoriaus kuriamas BVP.
 
Seminare dalyvaus LVPA ekspertas, Nacionalinės švietimo agentūros Ugdymo turinio departamento direktorius Vaino Brazdeikis ir LVPA Mokslo ir inovacijų projektų skyriaus projektų vadovas Valdas Maksvytis. Pranešėjai aptars ES priemonių „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ ir „Eksperimentas“ sukauptą patirtį, išmoktas pamokas ir pateiks naudingų įžvalgų ateičiai.
 
Jei domitės kūrybinėmis ir kultūrinėmis industrijomis, technologinėmis inovacijomis, galbūt jau investavote arba svarstote investuoti į projektą pagal šią kryptį, kviečiame dalyvauti nemokamame seminare.
 
Informacija apie tai, kaip dalyvauti seminare, bus siunčiama užsiregistravusiems dalyviams.
 
Registruotis galite čia:
 

Registruotis į renginį

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.