gruodžio
08

Priemonės „Regio Invest LT+“ Nr. 2 seminaras pareiškėjams

Kviečiame į Europos Sąjungos investicijų veiksmų programos priemonės „Regio Invest LT+" seminarą, skirtą planuojantiems teikti paraiškas. 
  
Seminaras vyks š. m. gruodžio 8 d. (ketvirtadienį) nuo 10 val. viešojoje įstaigoje Lietuvos verslo paramos agentūroje, Savanorių pr. 28, Vilniuje.

Kviečiame susipažinti su seminaro programa. Kylančius klausimus rekomenduojame pateikti iš anksto, registruojantis į seminarą.
 
Daugiau informacijos apie šią priemonę rasite čia.
 
Seminarą transliuosime ir tiesiogiai internetu. Transliaciją Jūs galėsite stebėti per savo kompiuterį, planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną. Norintieji stebėti seminarą tiesiogiai registracijos formos skiltyje „Klausimai“ turi parašyti žodį „online“, tuomet atsiųsime aktualią nuorodą. Stebėsiantiems seminarą internetu bus galimybė užduoti klausimus.

DĖMESIO: prašytume registruojantis į seminarą tiksliai užpildyti formą (pirma nurodyti pavardę, tuomet vardą) ir iš vieno kompiuterio registruoti tik vieną žmogų (kitaip sistema neužregistruoja).
 
Kilus klausimams dėl renginio kviečiame kreiptis: [email protected]

Registruotis į renginį

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.