vasario
12

Priemonės „Eco-inovacijos LT“ Nr. 3 seminaras pareiškėjams 


Maloniai kviečiame labai mažas, mažas ir vidutines įmones (MVĮ) į Europos Sąjungos investicijų veiksmų programos priemonės „Eco-inovacijos LT“ Nr. 3 pareiškėjams skirtą seminarą.

Seminaras vyks š. m. vasario 12 d. (antradienį) 10.00–12.45 val. viešojoje įstaigoje Lietuvos verslo paramos agentūroje, Vilniaus salėje, Savanorių pr. 28, Vilniuje.

Su seminaro programa kviečiame susipažinti čia
 
Daugiau informacijos apie šią priemonę čia.
 
Seminaras bus transliuojamas tiesiogiai intenetu. Prašome registruojantis nurodyti, ar norėsite seminarą stebėti internetu. Užsiregistravusiems stebėti internetu prieš seminarą bus išsiųsta nuoroda.
 
Pastaba: prašytume registruojantis į seminarą tiksliai užpildyti formą (pirma nurodyti PAVARDĘ, tuomet vardą, nes dalyvių sąrašai sudaromi abėcėlės tvarka). Iš vieno kompiuterio registruokite tik vieną žmogų (kitaip sistema neišsaugo duomenų).

Nuoroda į seminaro metu lektorių pateiktą medžiagą bus išsiųsta seminaro dalyviams ir stebėtojams po seminaro.
 
Kilus klausimams dėl renginio maloniai kviečiame kreiptis: komunikacija@lvpa.lt

Registruotis į renginį

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.