vasario
14

Priemonės „Regio potencialas LT“ klausimų ir atsakymų sesija pareiškėjams

Maloniai kviečiame labai mažas, mažas ir vidutines įmones (MVĮ), kurioms kyla klausimų rengiant projekto paraiškas pagal Europos Sąjungos investicijų veiksmų programos priemonę „Regio potencialas LT“ Nr. 1, atvykti į klausimų ir atsakymų sesiją. 

Sesija vyks š. m. vasario 14 d. (ketvirtad.) 10.00–12.00 val. viešojoje įstaigoje Lietuvos verslo paramos agentūroje, Vilniaus salėje, Savanorių pr. 28, Vilniuje.

Sesijos metu bus aptariami dažniausiai kylantys klausimai, atsakoma į renginio dalyvių klausimus, esant poreikiui po sesijos lektoriai ir pakonsultuos. Priemonės sąlygos ir reikalavimai šįkart nebus prsitatomi. Priemonė „Regio potencialas LT“ išsamiai jau buvo pristatyta seminaro pareiškėjams (2018-12-11) skaidrėse ir vaizdo įraše.

Su sesijos programa kviečiame susipažinti čia. Ji nebus transliuojama internetu.

Pastaba: prašytume registruojantis į seminarą tiksliai užpildyti formą (pirma nurodyti PAVARDĘ, tuomet vardą, nes dalyvių sąrašai sudaromi abėcėlės tvarka). Iš vieno kompiuterio registruokite tik vieną žmogų (kitaip sistema neišsaugo duomenų).

 

Kilus klausimams dėl renginio maloniai kviečiame kreiptis: komunikacija@lvpa.lt

Registruotis į renginį

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.