kovo
21

Klausimų ir atsakymų sesija priemonės „Eco-inovacijos LT+“ pareiškėjams

Maloniai kviečiame labai mažas, mažas ir vidutines įmones (MVĮ), kurioms kyla klausimų rengiant projektų paraiškas pagal Europos Sąjungos investicijų veiksmų programos priemonę „Eco-inovacijos LT+“ Nr. 3, atvykti į klausimų ir atsakymų sesiją. 

Sesija vyks š. m. kovo 21 d. (ketvirtad.) 10.00–12.15 val. viešojoje įstaigoje Lietuvos verslo paramos agentūroje, Romos salėje, Savanorių pr. 28, Vilniuje.

Sesijos metu bus aptariami dažniausiai kylantys klausimai, atsakoma į renginio dalyvių klausimus, esant poreikiui po sesijos lektoriai ir pakonsultuos. Priemonės sąlygos ir reikalavimai šįkart nebus pristatomi. Priemonė „Eco-inovacijos LT+ išsamiai jau buvo pristatyta seminaro pareiškėjams (2019-02-12) skaidrėse.

Su sesijos programa kviečiame susipažinti čia.
Sesija nebus transliuojama internetu.

Pastaba: prašytume registruojantis į seminarą tiksliai užpildyti formą (pirma nurodyti PAVARDĘ, tuomet vardą, nes dalyvių sąrašai sudaromi abėcėlės tvarka). Iš vieno kompiuterio registruokite tik vieną žmogų (kitaip sistema neišsaugo duomenų).
 
Kilus klausimams dėl renginio maloniai kviečiame kreiptis: [email protected]

Registruotis į renginį

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.