rugsėjo
03

Mokymai „Smart FDI paraiškos teikimas“





Š.m. rugpjūčio 21 d. startavo antras kvietimas teikti teikti paraiškas pagal ES priemonę „Smart FDI“, kuris kviečia užsienio investuotojus kurti naujus inovatyvius produktus ar paslaugas, įgyvendinti mokslinius tyrimus ir vykdyti eksperimentinė plėtros veiklas, įsigyjant reikalingą įrangą, sukuriant infrastruktūrą bei vystant inovacijų diegimą.

LVPA rugsėjo 3 d. 9.30 val. (Savanorių pr. 28, Vilniuje) kviečia visus susidomėjusius, taip pat teikiančius paraiškas pagal šią priemonę interesantus atvykti ir išgirsti daugiau apie pagrindines 
šios priemonės finansavimo sąlygas, projektų atrankos kriterijus, MTEP veiklas projektuose ir jų nustatymo būdus, tinkamas finansuoti išlaidas bei būtinus pateikti dokumentus projekto finansavimui gauti.

Kviečiame susipažinti su mokymų programa.

Renginys nemokamas.  Vyks lietuvių kalba. Būtina registracija.


Mokymai bus transliuojami ir tiesiogiai internetu www.lvpa.lt svetainėje bei bei socialiniame tinkle Facebook.. Prašome registruojantis nurodyti, ar norėsite seminarą stebėti internetu. Užsiregistravusiems stebėti mokymus internetu prieš seminarą bus išsiųsta nuoroda.
 
Kilus klausimams dėl renginio maloniai kviečiame kreiptis: [email protected], tel. (8 5) 268 7403. 

 

Registruotis į renginį

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.