rugsėjo
17

Seminaras „EUROPOS SĄJUNGOS INVESTICIJOS VERSLUI REGIONUOSE“ Klaipėdoje

Maloniai kviečiame gamybinių ir paslaugų labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių vadovus, projektų vadovus, vadybininkus, konsultantus į seminarą „Europos Sąjungos investicijos verslui regionuose“.

Seminaras vyks š. m. rugsėjo 17 d. (antradienį) 10.00–13.00 valKlaipėdos mokslo ir technologijų parkas, V. Berbomo g. 10, Klaipėda.

Seminaro tikslas – pristatyti viešosios įstaigos Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) administruojamų Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų verslui ir moksliniams tyrimams bei eksperimentinei plėtrai (MTEP) ir inovacijoms jau paskelbtus ir planuojamus skelbti 2019–2020 m. kvietimus teikti paraiškas ir paskatinti verslo regionuose atstovus teikti paraiškas projektams finansuoti.

Kviečiame susipažinti su seminaro programa.

Seminaras nebus transliuojamas tiesiogiai intenetu. 
 
Pastaba: prašytume registruojantis į seminarą tiksliai užpildyti formą (pirma nurodyti PAVARDĘ, tuomet vardą, nes dalyvių sąrašai sudaromi abėcėlės tvarka). Iš vieno kompiuterio registruokite tik vieną žmogų (kitaip sistema neišsaugo duomenų).

Seminaro lektorių medžiaga bus išsiųsta dalyviams po renginio.
 
Kilus klausimams dėl renginio maloniai kviečiame kreiptis: [email protected]


Registruotis į renginį

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.