Viešinimas

Projekto viešinimas – privaloma informacijos sklaida įgyvendinant projektus, finansuojamus iš ES struktūrinio fondų ir Investicijų veiksmų programos lėšų. Projekto viešinimas turi atitikti vykdomos veiklos apimtis, viešinimo priemonės pasirenkamos atsižvelgiant į projekto turinį ir bendrąją vertę.

Skiltis „Viešinimo dokumentai“ padės tinkamai pasirinkti privalomas ir papildomas projekto viešinimo priemones.

Projekto vykdytojo įgyvendinamose viešinimo apie projektą priemonėse turi būti naudojamas ES investicijų ženklas.

Viešinimas yra naudingas ir pačiai organizacijai: tai puiki galimybė pasakyti, kas ji, kokią veiklą vykdo ir ką duoda visuomenei, pasidalinti gerąja patirtimi ir pristatyti konkrečius darbus bei rezultatus, kuriais virsta 2014–2020 m ES investicijos Lietuvoje. Projekto viešinimas formuoja ir stiprina pozityvų įmonės (ar įstaigos) įvaizdį.

Svarbu dar rengiant paraišką projekto finansavimui gauti numatyti, kokias projekto viešinimo veiklas organizacija pasirinks, kad informacija apie įgyvendinamą projektą visuomenę pasiektų kuo efektyvesniais būdais.

Visas projekto viešinimo veiklas prieš skelbiant ar gaminant rekomenduojame suderinti el. p. [email protected].
Informacija atnaujinta 2022 m. vasario 24 d. 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.