Kokybės politika

Įgyvendinant Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis finansuojamą projektą „Kokybės vadybos sistemos diegimas ir sertifikavimas viešojoje įstaigoje Lietuvos verslo paramos agentūroje“, LVPA įdiegta ir sėkmingai sertifikuota tarptautinio standarto LST EN ISO 9001:2008 reikalavimus atitinkanti kokybės vadybos sistema.

Sertifikuota veiklos sritis – Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir valstybės biudžeto lėšų administravimas, informacijos sklaida ir konsultavimas.

2018 m. vasario mėnesį vyko LVPA veiklos persertifikavimas pagal ISO 9001:2015 standarto reikalavimus. Po audito išduotas atitikties sertifikatas, kuris patvirtinta kokybės vadybos sistemos atitiktį standarto reikalavimams, procesinio požiūrio taikymą, atsižvelgiant į riziką, aukštą priimamų sprendimų kokybę, veiklos efektyvumo didinimą, atsižvelgiant į suinteresuotųjų šalių poreikius  ir nuolatinį veiklos gerinimą.Informacija atnaujinta 2019 m. rugsėjo 17 d. 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.