Veiklos kokybės užtikrinimas

Įgyvendinant Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis finansuojamą projektą „Kokybės vadybos sistemos diegimas ir sertifikavimas viešojoje įstaigoje Lietuvos verslo paramos agentūroje“, 2015 m. LVPA įdiegta ir sėkmingai sertifikuota tarptautinio standarto LST EN ISO 9001:2008 reikalavimus atitinkanti kokybės vadybos sistema.

Sertifikuota veiklos sritis – Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir valstybės biudžeto lėšų administravimas, informacijos sklaida ir konsultavimas.

2018 m. vasario mėnesį vyko LVPA veiklos persertifikavimas pagal ISO 9001:2015 standarto reikalavimus. Po audito išduotas atitikties sertifikatas, kuris patvirtinta kokybės vadybos sistemos atitiktį standarto reikalavimams, procesinio požiūrio taikymą, atsižvelgiant į riziką, aukštą priimamų sprendimų kokybę, veiklos efektyvumo didinimą, atsižvelgiant į suinteresuotųjų šalių poreikius  ir nuolatinį veiklos gerinimą.
 
Nuo 2021 m. vasario 23 d.  LPVA nepratęsė ISO sertifikavimo, tačiau savo veikloje ir toliau remiasi  pasiteisinusiais kokybės vadybos sistemos elementais. Veikloje vadovaujamasi procesinio valdymo principais, kurie leidžia koncentruotis tik į rezultatą kuriančias veiklas ir taip užtikrinti nuolatinį veiklos efektyvumą.

Procesų valdymo sistema.
 
Kokybės vadybos sistemos ir procesų valdymo principai perkelti į Procesų valdymo sistemą, kurioje procesų architektūra parengta pagal 5L metodologiją. Aprašant procesus bus sukurtas hierarchinis ir vientisas organizacijos veiklos modelis, kurio detalumas pasiekia proceso veiklos lygį.

LEAN sistema
 
Nuo 2017 m. LVPA  pradėjo taikyti LEAN vadybos sistemos metodus veiklos efektyvumo gerinimui.


Informacija atnaujinta 2021 m. rugpjūčio 05 d. 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.