Informacija DMS naudotojams

Kaip jau buvo minėta ankstesniuose etapuose, siekiama, kad DMS taptų ne tik dokumentų perdavimo įrankiu, bet taip pat informacijos apie projektą ir jo eigą šaltiniu, kuriame pateikiama visa informacija apie projektą. 2021 01 08 sudiegtame etape baigtas diegti projekto informacijos matomumas – jau galima peržiūrėti informaciją apie nustatytus pažeidimus, atliktus patikrinimus (auditus), lėšų grąžinimus projekte, bei planuojamas ir atliktas projekto patikras vietoje.

Taip pat, siekiant aiškumo ir lengvesnio duomenų atsekamumo, baigtas komunikavimo perkėlimas prie konkrečių objektų. Realizuotas pranešimų rengimas ir siuntimas bei dokumentų teikimas iš likusių su projektu susijusių objektų: Projekto sutarties, Patikrų vietoje, Grąžinimų, Pažeidimų ir Auditų.

Išsamesnę informaciją ir atnaujintą mokymų medžiaga, kaip visada galite rasti čia: https://www.esinvesticijos.lt//lt/DMS

 

Perkėlus DMS į naują platformą, atsisakoma jos palaikymo Internet Explorer naršyklėje. Ši naršyklė nebepalaikoma daugelio naujų platformų.
Darbui su DMS2014 rekomenuojama naudoti šias naršykles:
Microsoft Edge (nuo 1 versijos),
Google Chrome (nuo 35 versijos),
Mozilla Firefox (nuo 17 versijos),
Apple Safari (nuo 7 versijos, tik macOS). 
Detalesnė informacija apie rekomenduojamas naudoti naršykles pateikiama ČIA.
 

DĖMESIO! Paraiškų ir kitos DMS naudojamos PDF formato elektroninės formos turi būti PILDOMOS TIK su Adobe Acrobat Reader XI arba DC 2015 versija, kurią galima atsisiųsti ČIA.

LVPA neprisiima atsakomybės dėl paraiškų ir kitų DMS naudojamų PDF formato el. formų, kurios užpildytos kitomis nei čia nurodyta programos versijomis ar programomis ir dėl to galimo jų nepateikimo ar pateikimo ne laiku.
INFORMACIJA, KAIP PATEIKTI PARAIŠKĄ PER DMS: 
INFORMACIJA, KAIP DMS NAUDOTIS PROJEKTŲ VYKDYTOJAMS:

Informacija atnaujinta 2021 m. lapkričio 3 d.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.