kovo
10

„Pramonės skaitmeninimas LT“ Nr. 2

Kvietimo pradžia: 2020 m. kovo 10 d.

Kvietimo pabaiga: 2020 m. birželio 22 d.
Remiantis 2020-03-23 finansų ministro patvirtinta Laikinąja tvarkaterminas pratęsiamas iki 2020 m. liepos 7 d.

DĖMESIO: dėl laikino DMS funkcionavimo sutrikimo daliai pareiškėjų negalėjus pateikti paraiškų, kvietimo terminas pratęsiamas iki 2020 m. liepos 8 d. 

Planuojama kvietimo finansavimo suma –  15 350 882 Eur.

Priemonės tikslas – paskatinti pramonės labai mažas įmones, mažas įmones ir vidutines įmones (toliau – MVĮ) skirti lėšų technologiniam auditui atlikti, kuris padėtų joms įsivertinti gamybos procesų skaitmeninimo galimybes ir perspektyvas ir taip užtikrintų jų investicijų į gamybos procesų skaitmeninimo technologijų diegimą tikslingumą, efektyvumą bei naudą, sudarytų sąlygas įmonių darbo našumo augimui, taip pat paskatintų MVĮ pokyčius ir darbo našumo didinimą, diegiant pramonės įmonių procesų skaitmeninimo technologijas gamybos procesuose.

Remiama veikla:
1. pramonės MVĮ technologinio audito, kuris yra skirtas pramonės MVĮ gamybos procesų skaitmeninimo galimybėms ir perspektyvoms įvertinti, atlikimas ir (arba) technologinio audito nuostatų įgyvendinimo technologinė priežiūra (technologinio konsultavimo paslaugos;
2. pramonės MVĮ gamybos procesų įrangos su integruotomis skaitmeninimo technologijomis diegimas, remiantis atlikto technologinio audito rekomendacijomis.

Tinkami pareiškėjai  –  pramonės MVĮ.

Didžiausia galima finansavimo suma – labai mažoms įmonėms ir mažoms įmonėms – 1 000 000 Eur , vidutinėms įmonėms – 2 900 000 Eur, pramonės MVĮ technologiniam auditui ir jo priežiūrai – 20 000 Eur.

Paraiškų teikimo tvarka: pareiškėjas pildo paraišką ir kartu su Aprašo 61 punkte nurodytais priedais iki kvietimo teikti paraiškas skelbime nustatyto termino paskutinės dienos teikia ją per DMS, o jei DMS funkcinės galimybės laikinai neužtikrinamos – įgyvendinančiajai institucijai raštu Taisyklių III skyriaus dvyliktajame skirsnyje nustatyta tvarka.
 
Jei laikinai nėra užtikrintos DMS funkcinės galimybės ir dėl to pareiškėjai negali pateikti paraiškos ar jos priedo (-ų) paskutinę paraiškų pateikimo termino dieną, įgyvendinančioji institucija paraiškų pateikimo terminą pratęsia 7 dienų laikotarpiui ir (arba) sudaro galimybę paraiškas ar jų priedus pateikti kitu būdu ir apie tai paskelbia Taisyklių 82 punkte nustatyta tvarka.

Informaciją, kaip teikti paraiškas per DMS, rasite ČIA.

LVPA neprisiima atsakomybės dėl ne laiku pateiktų paraiškų
 
Paraiškos per DMS turi būti pateiktos LVPA iki 2020 m. birželio 22 d. 24:00 val. Terminas pratęsiamas iki 2020-07-07 24 val.
Paraiškų teikimas pratęsiamas iki 2020-07-08 24 val.

 
Konsultuojama dėl paraiškų teikimo per DMS iki 2020 m. birželio 22 d. 16:00 val. Terminas pratęsiamas iki 2020-07-07 16 val. Konsultuojama iki 2020-07-08 16 val.

Dokumentai:
1. Projektų finansavimo sąlygų aprašas (PFSA).
2. Paraiškos formą prašome atsisiųsti iš Duomenų mainų svetainės (DMS).
Kartu su paraiška turi būti pridedamas ir įgaliojimas.
3. Informacija, reikalinga projekto atitikčiai projektų atrankos kriterijams įvertinti (PFSA 5 priedas).
4. Darbo našumo skaičiavimo lentelė.
5. Technologinio audito rengimo rekomendacijos.
6. Verslo plano forma.
7. Verslo plano finansinė dalis.
8. Klausimynas apie pirkimo ir (arba) importo pridėtinės vertės mokesčio tinkamumą finansuoti iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir (arba) Lietuvos Respublikos biudžeto lėšų (jei PVM nesusigrąžinamas).
9.  „Vienos įmonės“ deklaracija.
10.  Smulkiojo ir vidutinio verslo subjekto statuso deklaracijos elektroninė deklaracijos forma.
13. Projektų administravimo ir finansavimo taisyklės.

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai (DUK):
Klausimai ir atsakymai į juos.

Paraiškų teikimas per Duomenų mainų sistemą (DMS):
Paraiškų teikimas per DMS.

Seminaro pareiškėjams medžiaga:
Priemonės pristatymo vaizdo įrašas
Pranešėjų skaidrės.

Konsultacijos:
Priemonės projektų tinkamumo klausimais: 
tel. 8 620 16927, el. p. [email protected].   
 
Dėl paraiškų pateikimo per DMS (techniniais klausimais) 7.30–16.00 val.:
tel. 8 682 84182, el. p. [email protected].Informacija atnaujinta 2020 m. liepos 8 d.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.