balandžio
28

„Gamtinių dujų skirstymo sistemų modernizavimas ir plėtra“ Nr. 3

Bendra kvietimo informacija:
 
Kvietimo pradžia: 2017-04-28.
 
Kvietimo pabaiga: 2017-06-30.
 
Kvietimo biudžetas: 2 000 000 Eur.
 
Didžiausia finansavimo suma ir intensyvumas: 2 000 000 Eur, iki 50 proc.
 
Tinkamas pareiškėjas: juridinis asmuo, kuris licencijoje nurodytoje teritorijoje verčiasi gamtinių dujų skirstymo veikla ir yra atsakingas už gamtinių dujų skirstymo sistemos eksploatavimą, techninės priežiūros užtikrinimą, prireikus – už jos plėtrą konkrečioje teritorijoje, sujungimą su kitomis sistemomis, taip pat už ilgalaikio sistemos pajėgumo užtikrinimą, pagrįstą gamtinių dujų skirstymo paklausa, – gamtinių dujų skirstymo sistemos operatoriai.
 
Kvietimo tikslas: kuriant pažangią gamtinių dujų skirstymo sistemą, stiprinti vidinį gamtinių dujų tinklą, užtikrinti suskystintų gamtinių dujų terminalo ir tarpvalstybinių jungčių efektyvų naudojimą, taip pat sudaryti sąlygas integruoti Lietuvos gamtinių dujų sistemą į Europos gamtinių dujų vidaus rinką.
 
Kvietimo tinkamos išlaidos: esamų gamtinių dujų skirstymo sistemų ir jų priklausinių modernizavimas, diegiant pažangiosios infrastruktūros elementus
 
Paraiškų pateikimo būdas: paraiškos gali būti pateiktos kaip pasirašyti popieriniai dokumentai arba kaip elektroniniai dokumentai, pasirašyti saugiu elektroniniu parašu, priklausomai nuo to, kokią šių dokumentų formą pasirenka pareiškėjas.
 
Jei paraiška kartu su priedais teikiama kaip popierinis dokumentas, pareiškėjas turi pateikti vieną paraiškos su priedais originalą ir elektroninę užpildytos paraiškos formos ir priedų versiją „pdf“ formatu, įrašytą į elektroninę laikmeną. Paraiškos ir priedų originalo ir elektroninės versijos turinys turi būti identiškas. Nustačius, kad paraiškos ir priedų elektroninės versijos turinys neatitinka originalo, vadovaujamasi paraiškos ir priedų originale nurodyta informacija. 
 
Paraiška turi būti atsiųsta registruota pašto siunta naudojantis pašto paslaugų teikėjų teikiamomis paslaugomis arba pristatyta į LVPA priimamąjį, Savanorių pr. 28, LT-03116 Vilnius. 
 
Siunčiant registruota pašto siunta, paraiškos turi būti įteiktos pašto paslaugų teikėjui ne vėliau kaip iki 2017 m. birželio 30 d. 24:00 val.
 
Jei paraiška nesiunčiama registruotąja pašto siunta, ji turi būti pristatyta į LVPA iki 2017 m. birželio 30 d. 14:45 val.
 
Jei paraiška su priedais teikiama kaip elektroninis dokumentas, pareiškėjas turi užpildyti paraišką ir pateikti ją elektroniniu paštu [email protected]. Kartu su paraiška teikiami dokumentai ir (ar) skaitmeninės pridedamų dokumentų kopijos elektroniniu parašu gali būti netvirtinami. Jei paraiška teikiama kaip elektroninis dokumentas, ji turi būti atsiųsta elektroniniu paštu [email protected] iki 2017 m. birželio 30 d. 14:45 val.
 
LVPA neprisiima atsakomybės dėl ne laiku pristatytų paraiškų.
 
Dokumentų sąrašas:
 
1. Kvietimas teikti paraiškas.

2. Projektų finansavimo sąlygų aprašas. 

3. Informacija apie gautą valstybės pagalbą ir kitus finansavimo šaltinius (Aprašo 3 priedas).

4. Informacija apie valstybės pagalbą projektui (Aprašo 4 priedas).

5. Paraiškos forma.

6. Investicijų projektų, kuriems siekiama gauti finansavimą iš Europos Sąjungos struktūrinės paramos ir/ ar valstybės biudžeto lėšų, rengimo metodika.  

7. Sąnaudų ir naudos analizės rezultatų skaičiuoklė.

8. Smulkiojo ir vidutinio verslo subjekto statuso deklaracijos elektroninė deklaracijos forma.

9. Smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros įstatymas.

10. Smulkiojo ir vidutinio verslo subjekto statuso deklaravimo tvarkos aprašas.

11. 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos stebėsenos rodiklių skaičiavimo aprašas.

12. Nacionalinių stebėsenos rodiklių skaičiavimo aprašas.

13. Projektų administravimo ir finansavimo taisyklės.
 
Konsultacijos:
 
Priemonės projektų tinkamumo klausimais:
LVPA Komunikacijos skyriaus vyresnysis informavimo specialistas Deividas Petrulevičius, el. p. [email protected], tel. (8 5) 268 7411.
 
LVPA Energetikos projektų skyriaus vedėja Egida Kunigėlienė, el. p. [email protected],  tel. (8 5) 268 7456.
 
Bendraisiais klausimais:
LVPA Komunikacijos skyriaus vedėja Eglė Žemaitienė, el. p. [email protected], tel. (8 5) 210 9091.
 
LVPA Komunikacijos skyriaus vyresnioji informavimo specialistė Sigita Varsackytė, el. p. [email protected], tel. (8 5) 203 4866.

Skirtas finansavimas
 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.