rugpjūčio
08

Priemonės „Gamtinių dujų skirstymo sistemų modernizavimas“ kvietimas Nr. 1

Bendra kvietimo informacija:

Kvietimo pradžia: 2016-08-08
 
Kvietimo pabaiga: 2016-10-07
 
Kvietimo biudžetas: 2 000 000 Eur. 
 
Didžiausia finansavimo suma ir intensyvumas: 2 000 000 Eur, 50 proc.
 
Tinkamas pareiškėjas: juridiniai asmenys, kurie licencijoje nurodytoje teritorijoje verčiasi gamtinių dujų skirstymo veikla ir yra atsakingi už gamtinių dujų skirstymo sistemos eksploatavimą, techninės priežiūros užtikrinimą, prireikus – už jos plėtrą konkrečioje teritorijoje, sujungimą su kitomis sistemomis, taip pat už ilgalaikio sistemos pajėgumo užtikrinimą, pagrįstą gamtinių dujų skirstymo paklausa, – gamtinių dujų skirstymo sistemos operatoriai.
 
Kvietimo tikslas: kuriant pažangią gamtinių dujų skirstymo sistemą, stiprinti vidinį gamtinių dujų tinklą, užtikrinti suskystintų gamtinių dujų terminalo ir tarpvalstybinių jungčių efektyvų naudojimą, taip pat sudaryti sąlygas integruoti Lietuvos gamtinių dujų sistemą į Europos gamtinių dujų vidaus rinką.
 
Kvietimo tinkamos išlaidos: esamų gamtinių dujų skirstymo sistemų ir jų priklausinių modernizavimas, diegiant pažangiosios infrastruktūros elementus. 

Paraiškų pateikimo būdas: paraiškos gali būti pateiktos kaip pasirašyti popieriniai dokumentai arba kaip elektroniniai dokumentai, pasirašyti saugiu elektroniniu parašu, priklausomai nuo to, kokią šių dokumentų formą pasirenka pareiškėjas.

Jei paraiška teikiama kaip popierinis dokumentas, pareiškėjas turi pateikti vieną paraiškos originalą ir elektroninę užpildytos paraiškos formos versiją „pdf“ formatu, įrašytą į elektroninę laikmeną. Paraiškos originalo ir elektroninės versijos turinys turi būti identiškas. Paraiška turi būti atsiųsta registruota pašto siunta naudojantis pašto paslaugų teikėjų teikiamomis paslaugomis arba pristatyta į LVPA priimamąjį, Savanorių pr. 28, LT-03116 Vilnius.

Jei paraiška teikiama kaip elektroninis dokumentas, pareiškėjas turi užpildyti paraišką ir pateikti ją elektroniniu paštu [email protected]. Kartu su paraiška teikiami dokumentai ir (ar) skaitmeninės pridedamų dokumentų kopijos elektroniniu parašu gali būti netvirtinami.

Siunčiant registruotąja pašto siunta, paraiškos turi būti įteiktos pašto paslaugų teikėjui ne vėliau kaip iki 2016-10-07 24:00 val.

Jei paraiška nesiunčiama registruotąja pašto siunta, ji turi būti pristatyta į LVPA iki 2016-10-07 16:00 val.

Jei paraiška teikiama kaip elektroninis dokumentas, ji turi būti atsiųsta elektroniniu paštu [email protected] iki 2016-10-07 16:00 val.

LVPA neprisiima atsakomybės dėl ne laiku pristatytų paraiškų.

Dokumentų sąrašas:

1. Kvietimas teikti paraiškas.

2. Projektų finansavimo sąlygų aprašas (ir priedai):
1 priedas. Projekto tinkamumo finansuoti vertinimo lentelė (nepildoma, tai vertinimo kriterijai).
2 priedas. Projekto naudos ir kokybės vertinimo lentelė (nepildoma, tai vertinimo kriterijai).
3 priedas. Informacija apie gautą valstybės pagalbą (pildoma).
4 priedas. Informacija apie valstybės pagalbą investiciniam projektui (pelno skaičiavimo lentelė, pildoma).
5 priedas. Projektų atitikties valstybės pagalbos taisyklėms atitikties lapas (pildoma).

3. Paraiškos forma (aktuali nuo 2016 m. rugsėjo 30 d.). 

4. Smulkiojo ir vidutinio verslo subjekto statuso deklaracijos elektroninė deklaracijos forma.

5. Smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros įstatymas.

6. Smulkiojo ir vidutinio verslo subjekto statuso deklaravimo tvarkos aprašas. 

Konsultacijos:
 
LVPA Komunikacijos skyriaus vyresnysis informavimo specialistas Deividas Petrulevičius, el. p. [email protected], tel. (8 5) 268 7411.

LVPA Energetikos projektų skyriaus vedėja Egida Kunigėlienė, el. p. [email protected],  tel. (8 5) 268 7456.

LVPA Komunikacijos skyriaus vedėja Eglė Žemaitienė, el. p. [email protected], tel. (8 5) 210 9091.

LVPA Komunikacijos skyriaus vyresnioji informavimo specialistė Sigita Varsackytė, el. p. [email protected], tel. (8 5) 203 4866.
 
Pateiktos paraiškos

Informacija atnaujinta 2018 m. sausio 19 d.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.