kovo
29

Priemonės „DPT pramonei LT+“ kvietimas

Bendra kvietimo informacija:
 
Kvietimo pradžia: 2016 m. kovo 29 d. 
 
Kvietimo pabaiga: 2016 m. rugpjūčio 1 d.
 
Kvietimo biudžetas: 17 000 000 Eur.
 
Didžiausia finansavimo suma ir intensyvumas: 2 900 000 Eur.
 
Tinkamas pareiškėjas: 
labai maža, maža ar vidutinė įmonė (MVĮ), veikianti ne trumpiau kaip vienerius metus ir kurios vidutinės pačios MVĮ pagamintos produkcijos metinės pajamos pagal paskutinės patvirtintos metinės finansinės atskaitomybės dokumentus yra ne mažesnės kaip 145 000 Eur (šimtas keturiasdešimt penki tūkstančiai eurų) (vertinama, ar pareiškėjas yra MVĮ, kuri turi pakankamai patirties, t. y. veikia ne trumpiau kaip vienerius metus, ir kuri yra finansiškai pajėgi, t. y. kurios vidutinės metinės pajamos iš pačios pagamintos produkcijos pagal pateiktus pastarųjų 3 finansinių metų arba per laiką nuo MVĮ įregistravimo dienos (jeigu MVĮ vykdė veiklą mažiau nei 3 finansinius metus) patvirtintos finansinės atskaitomybės dokumentus yra ne mažesnės kaip 145 000 Eur (šimtas keturiasdešimt penki tūkstančiai eurų), įgyvendinti projekte numatytas veiklas. Įmonės veikimo laikotarpis tikrinamas pagal Juridinių asmenų registro bei pareiškėjo pateiktų patvirtintų finansinės atskaitomybės dokumentų informaciją. Šis projektų atrankos kriterijus taikomas tik projekto vertinimo metu).
 
Kvietimo tikslas: 
paskatinti tradicinės pramonės transformaciją, diegiant svarbių pramonės inovatyvumui ir visos ekonomikos augimui technologijas – didelio poveikio technologijas (toliau – DPT) labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių (toliau – MVĮ) gamybos procesuose.
 
Finansuojamos veiklos:
DPT diegimas Lietuvos tradicinės pramonės šakose, siekiant stiprinti ir modernizuoti MVĮ pramoninę bazę, sudarant sąlygas masinei inovatyvių produktų (panaudojant DPT) gamybai plėtoti.
 
Kvietimo tinkamos išlaidos: 
1. tiesioginėms projekto veikloms vykdyti reikalingų DPT (įrangos ir įrenginių) įsigijimo arba finansinės išperkamosios nuomos (lizingo) išlaidos;
2. darbuotojų, dirbsiančių su įdiegtomis DPT, darbo užmokestis.
 
Paraiškų pateikimo būdai:
Šiuo metu nėra galimybės pateikti paraišką per duomenų mainų svetainę (DMS).
 Paraiška turi būti atsiųsta pašto siunta naudojantis pašto paslaugų teikėjų teikiamomis paslaugomis arba pristatyta į viešosios įstaigos Lietuvos verslo paramos agentūros (toliau – LVPA) priimamąjį, Savanorių pr. 28, LT-03116 Vilnius, kartu pateikiant ir jos elektroninę laikmeną. 
Siunčiant registruotąja pašto siunta, paraiškos turi būti įteiktos pašto paslaugų teikėjui ne vėliau kaip iki 2016 m. rugpjūčio 1 d. 24:00 val.
Jei paraiška nesiunčiama registruotąja pašto siunta, ji turi būti pristatyta į LVPA iki 2016 m. rugpjūčio 1 d. 16:00 val. 
LVPA neprisiima atsakomybės dėl ne laiku pristatytų paraiškų.
Dokumentų sąrašas:
 
1. Kvietimo skelbimas.

2. Projektų finansavimo sąlygų aprašas.

3. Paraiškos forma

4. Informaciją, reikalingą projekto atitikčiai projektų atrankos kriterijams įvertinti, parengtą pagal Aprašo 4 priedą.

5. Verslo planas. Verslo plano finansinė dalis. 

 
 
9. Smulkiojo ir vidutinio verslo subjekto statuso deklaravimo tvarkos aprašas.

10. Klausimynas apie pirkimo ir (arba) importo pridėtinės vertės mokesčio tinkamumą finansuoti iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir (arba) Lietuvos Respublikos biudžeto lėšų.

11. Komisijos komunikatas Europos parlamentui, Tarybai, Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komitetui ir Regionų komitetui „Europos didelio poveikio technologijų strategija – ekonomikos augimo ir darbo vietų kūrimo skatinimo priemonė". 

12. Europos Komisijos darbo grupės 2010 m. spalio 28 d. patvirtinta "Europos konkurencingumo ataskaita 2010". 

13. Europos Komisijos didelio poveikio technologijų ekspertų darbų grupės teminė pažangių gamybos sistemų ataskaita. 

 

16. Projektų administravimo ir finansavimo taisyklės. 

17. Europos Sąjungos baltijos jūros regiono strategija. 
 
Seminaro skaidrės ir videoįrašas:
 
1. Skaidrės. 

2. Videoįrašas.
 
Konsultacijos:
 
LVPA Komunikacijos skyriaus vyresnysis informavimo specialistas Deividas Petrulevičius, el. p. [email protected], tel. (8 5) 268 7411;
 
LVPA Verslo produktyvumo projektų skyriaus vedėja Irma Slavinskienė, el. p. [email protected], tel. (8 5) 203 4676;
 
LVPA Komunikacijos skyriaus vedėja Eglė Žemaitienė, el. p. [email protected], tel. (8 5) 210 9091;
 
LVPA Komunikacijos skyriaus vyresnioji informavimo specialistė Sigita Varsackytė, el. p. [email protected], tel. (8 5) 203 4866. 


 Registracija į susitikimus: [email protected]
 
D.U.K.
 
Klausimai-atsakymai
Pateiktos paraiškos

Įsakymas dėl finansavimo

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.