gegužės
02

Priemonės „Šilumos tiekimo tinklų modernizavimas ir plėtra“ kvietimas

Bendra kvietimo informacija
 
Kvietimo pradžia: 2016-05-02
 
Kvietimo pabaiga: 2016-07-01
 
Kvietimo biudžetas: 35 000 000 Eur. 
 
Didžiausia finansavimo suma ir intensyvumas: 2 000 000 Eur, iki 50 proc.
 
Tinkamas pareiškėjas: Juridiniai asmenys, nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdantys šilumos tinklus ir turintys šilumos tiekimo licencijas.
 
Kvietimo tikslas: Sumažinti šilumos perdavimo nuostolius tinkluose, pirminės energijos poreikį, padidinti šilumos perdavimo patikimumą vartotojams.
 
Kvietimo tinkamos išlaidos: 
1. rekonstravimo ir remonto darbai, tiesiogiai susiję su Aprašo 11 punkte nurodyta remiama veikla;
2. projektavimo ir inžinerinės paslaugos, techninės priežiūros ir projekto vykdymo priežiūros, ekspertizių paslaugos, tiesiogiai susijusios su Aprašo 11 punkte nurodyta remiama veikla;
3. kitos projekto veikloms įvykdyti būtinos išlaidos, apimančios investicijų projekto parengimo išlaidas.

Paraiškų pateikimo būdas:
Paraiškos gali būti pateiktos kaip pasirašyti popieriniai dokumentai arba kaip elektroniniai dokumentai, pasirašyti saugiu elektroniniu parašu, priklausomai nuo to, kokią šių dokumentų formą pasirenka pareiškėjas.
Jei paraiška teikiama kaip popierinis dokumentas, pareiškėjas turi pateikti vieną paraiškos originalą ir elektroninę užpildytos paraiškos formos versiją „pdf“ formatu, įrašytą į elektroninę laikmeną. Paraiškos originalo ir elektroninės versijos turinys turi būti identiškas. Paraiška turi būti atsiųsta registruota pašto siunta naudojantis pašto paslaugų teikėjų teikiamomis paslaugomis arba pristatyta į LVPA priimamąjį, Savanorių pr. 28, LT-03116 Vilnius.
Jei paraiška teikiama kaip elektroninis dokumentas, pareiškėjas turi užpildyti paraišką ir pateikti ją elektroniniu paštu [email protected] Kartu su paraiška teikiami dokumentai ir (ar) skaitmeninės pridedamų dokumentų kopijos elektroniniu parašu gali būti netvirtinami.
Siunčiant registruotąja pašto siunta, paraiškos turi būti įteiktos pašto paslaugų teikėjui ne vėliau kaip iki 2016 m. liepos 1 d. 24:00 val.
Jei paraiška nesiunčiama registruotąja pašto siunta, ji turi būti pristatyta į LVPA iki 2016 m. liepos 1 d. 16:00 val.
Jei paraiška teikiama kaip elektroninis dokumentas, ji turi būti atsiųsta elektroniniu paštu [email protected] iki 2016 m. liepos 1 d. 16:00 val.

LVPA neprisiima atsakomybės dėl ne laiku pristatytų paraiškų.
 
Dokumentų sąrašas
 
1. Kvietimo teikti paraiškas skelbimas

2. Projektų finansavimo sąlygų aprašas. Įsakymas dėl aprašo pakeitimo (2016 m. balandžio 26 d.). Įsakymas dėl aprašo pakeitimo (2016 m. rugsėjo 26 d.).

3. Paraiškos forma.

4. Informacija apie gautą valstybės pagalbą ir kitus finansavimo šaltinius.

5. Informacija apie valstybės pagalbą projektui

6. Investicijų projektas. 

7. Smulkiojo ir vidutinio verslo subjekto statuso deklaracijos elektroninė deklaracijos forma.

8. Smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros įstatymas.

9. Smulkiojo ir vidutinio verslo subjekto statuso deklaravimo tvarkos aprašas. 

10. Projektų administravimo ir finansavimo taisyklės.

11. Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos išaiškinimas dėl priemonės aprašo 26.4 ir 56.11 punktų. 
 
Konsultacijos
 
El. paštu: [email protected]

LVPA Komunikacijos skyriaus vyresnysis informavimo specialistas Deividas Petrulevičius, el. p. [email protected], tel. (8 5) 268 7411 
 
LVPA Energetikos projektų skyriaus vyresnioji projektų vadovė Sigita Žilinskaitė, el. p. [email protected], tel. (8 5) 268 7429
 
LVPA Komunikacijos skyriaus vedėja Eglė Žemaitienė, el. p. [email protected], tel. (8 5) 210 9091 
 
LVPA Komunikacijos skyriaus vyresnioji informavimo specialistė Sigita Varsackytė,el. p. [email protected], tel. (8 5) 203 4866 

Registracija į susitikimą LVPA [email protected]
Pateiktos paraiškos. 
 
 
Skirtas finansavimas

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.