Karjera

Mes tikime, kad tik sąžiningas, atsakingas ir profesionalus darbas kuria kiekvieno iš mūsų ir visos šalies klestėjimą.
Mes vertiname bendradarbiavimą ir pagarbą.
Jei norite savo žiniomis, patirtimi, pasaulėžiūra prisidėti prie mūsų organizacijos, realizuoti save, tobulėti, kviečiame prisijungti prie kompetentingų, draugiškų ir energingų darbuotojų kolektyvo. 

Nuo 2019 m. sausio 1 d. VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje įsigalios nauja struktūra, su kuria galima susipažinti čia.  

Darbo pasiūlymai

SKELBIAMAS KONKURSAS VEIKLOS PROCESŲ IR RIZIKOS VALDYMO TARNYBOS DIREKTORIAUS PAREIGOMS UŽIMTI

Pareigybės tikslas:
 
Tarnybos direktoriaus pareigybės tikslai –  padėti LVPA direktoriui užtikrinti procesinio valdymo, kokybės vadybos, rizikų valdymo ir kitų vadybos sistemų suderinamumą, nuolatinį tobulinimą, diegimą ir  populiarinimą; užtikrinti LVPA ir ES investicijų lėšomis finansuojamų projektų rizikos valdymo sistemos, auditų valdymą, įtariamų pažeidimų tyrimų procesų kokybę; užtikrinti ES investicijų lėšų analizę ir prognozes; LVPA informacinių sistemų nepertraukiamą veiklą ir tobulinimą; užtikrinti efektyvų LVPA veiklos teisinį administravimą ir LVPA dokumentų valdymą.
 
Darbo pobūdis:
 
Užtikrinti veiklos procesų sistemos LVPA diegimą, vystymą bei palaikymą ir LVPA veiklos meistriškumo programos ar jos atskirų komponentų diegimą, nuolatinį tobulinimą.
Užtikrinti, kad LVPA veikla, susijusi su ES investicijų administravimu, būtų vykdoma pagal veiklos procesų sistemą, strateginius ir metinius veiklos planus, vidines programas.
Užtikrinti informacinių technologijų plėtros ir elektroninių dokumentų valdymo tobulinimo veiksmų plano (programos) įgyvendinimą.
Koordinuoti ir tinkamai organizuoti Tarnybos padalinių darbą, paskirstant užduotis bei kontroliuoti užduočių tinkamą ir savalaikį vykdymą.
Užtikrinti, kad administruojamos ES investicijos nebūtų prarastos atliekant įtariamų pažeidimų tyrimus.
Užtikrinti išlaidų deklaracijų ir metinių sąskaitų, deklaruotinų Europos Komisijai projektų išlaidų ataskaitų rengimą, jų teikimą atitinkamoms institucijoms.
Užtikrinti ES investicijų prognozių rengimą, jų teikimą ministerijoms ir (ar) kitoms valstybės institucijoms.
 
Reikalavimai kandidatui:
 
Turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą išsilavinimą.
Turėti 2 metų vadovaujamo darbo patirtį.
Turėti 2 metų darbo patirtį Europos Sąjungos investicijų valdymo srityje arba veiklos procesų, projektų valdymo, rizikų valdymo srityse verslo arba viešajame sektoriuose.
Žinoti ir mokėti taikyti LR ir (ar) ES teisės aktus, reglamentuojančius pareigybės funkcijų vykdymą.
Sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu.
Mokėti anglų ir (arba) prancūzų, ir (arba) vokiečių kalbas pažengusiojo vartotojo (B1) lygmeniu.
Gebėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją, rengti išvadas, priimti sprendimus, analitiškai vertinti bei apibendrinti teisinę ir kitą mokslinę literatūrą.
Gebėti savarankiškai planuoti, organizuoti veiklą, rinktis darbo metodus, vertinti kitų darbą.
Mokėti naudotis „Microsoft Office“ programomis ir internetinėmis naršyklėmis.
Žinoti dokumentų rengimo, tvarkymo ir apskaitos principus.
 
Privalumai:
 
Vadovavimo didesniam kolektyvui patirtis.
Praktinė procesinio valdymo sistemos, taupiosios vadybos principų diegimo organizacijoje patirtis ir taikomosios žinios, konsultavimo gebėjimai.
Projektų, programų ar rizikų valdymo patirtis arba įgyti tarptautiniai sertifikatai.
ES investicijų sistemos administravimo procesų išmanymas.
 
Per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą privaloma pateikti šiuos dokumentus:
 
Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
Išsilavinimą patvirtinančius dokumentus, kitus dokumentus, patvirtinančius pretendento atitiktį kvalifikaciniams reikalavimams. 
Gyvenimo aprašymą – nurodyti vardą, pavardę, gimimo datą, gyvenamosios vietos adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą, išsilavinimą, darbo patirtį, savo privalumų sąrašą (nurodyti dalykines savybes). Jeigu pareigybei, kuriai skelbiamas konkursas, užimti būtini tam tikri įgūdžiai, šiame sąraše turi būti nurodyti ir jie.
Užpildytą pretendento anketą.
Privačių interesų deklaraciją, užpildytą Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nustatyta tvarka.
 
Dokumentai priimami:
 
14 dienų nuo konkurso paskelbimo dienos per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą VATIS. Pateikiant pretendentų dokumentus, kilus pagrįstų abejonių dėl pretendento atitikties konkurso skelbime nustatytiems kvalifikaciniams reikalavimams ir dėl pateiktų dokumentų patikslinimo ar papildymo (sprendimą priima Aprašo 3 punkte nurodytas sprendimą skelbti konkursą priėmęs asmuo), terminas gali būti pratęstas 5 kalendorinėms dienoms, jeigu pretendentai yra papildomai paklausiami dėl papildomų duomenų pateikimo.
 
Pretendentų atrankos būdas: pokalbis. 
 
Išsamesnė informacija apie konkursą tel. (85) 203 48 76, el. p. ieva.kaminskiene@lvpa.lt, www.lvpa.lt.

Galioja iki 2018 m. lapkričio 27 d., 17 val. 
 
 
Viešoji įstaiga  Lietuvos verslo paramos agentūra
Juridinio asmens kodas 125447177 
Savanorių pr. 28, LT-03116 Vilnius
 
 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.