Karjera

Mes tikime, kad tik sąžiningas, atsakingas ir profesionalus darbas kuria kiekvieno iš  mūsų ir visos šalies klestėjimą.
Mes vertiname bendradarbiavimą ir pagarbą.
Jei norite savo žiniomis, patirtimi, pasaulėžiūra prisidėti prie mūsų organizacijos, realizuoti save, tobulėti, kviečiame prisijungti prie kompetentingų, draugiškų ir energingų darbuotojų kolektyvo. 


 

Darbo pasiūlymai

PRAKTIKA

Jei esi pažangus, iniciatyvus, bendradarbiaujantis, kruopštus ir atsakingas studentas, nori daugiau sužinoti apie ES projektų administravimą, kviečiame atlikti praktiką Agentūroje.
 
Mes ieškome pagalbos bei sudarome galimybę susipažinti su agentūros procesais bei atskirų padalinių funkcijomis, įgyti patirties ir žinių Projektų valdymo ir kituose skyriuose. 
 
Galimi darbai:
Informacijos, susijusios su projektais, pareiškėjais paieška išoriniuose šaltiniuose.
Dokumentų, informacijos vedimas į ES struktūrinės paramos kompiuterinę informacinę valdymo ir priežiūros sistemą (SFMIS).
Duomenų sisteminimas, pirminė analizė. Darbas Excel programa.
Informacijos iš projektų bylų surinkimas, susisteminimas.
Įvairių power point skaidrių rengimas (pagal pateiktą medžiagą).
Gaunamų dokumentų registravimas, bylų archyvavimas ir kt.
 
Susidomėjusius prašome atsiųsti savo CV ir motyvacinį laišką lietuvių kalba prašome siųsti el. paštu karjera@lvpa.lt antraštėje nurodant pareigas „Dėl praktikos“.
 
 Dėkojame visiems besidomintiems, o su atrinktais susisieksime per 2 savaites nuo CV gavimo dienos.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.