spalio
10

Seminaras-diskusija „SAULĖS ENERGETIKA – PALANKIOS GALIMYBĖS SUTAUPYTI“

Kviečiame į seminarą-diskusiją „Saulės energetika – palankios galimybės sutaupyti“, kuri vyks š. m. spalio 10 d. 9:45 viešojoje įstaigoje Lietuvos verslo paramos agentūroje (LVPA), Savanorių pr. 28, Vilniuje.   
 
Renginys skirtas paaiškinti saulės energetikos ekonomines ir technines galimybes, o tai pat atkreipti dėmesį į saulės energetikos skatinimo mechanizmus bei įvertinti esamą ir planuojamą situaciją. 
 
Seminaro metu LVPA, Energetikos ministerijos ir Lietuvos saulės energetikos asociacijos atstovai pristatys decentralizuotos energetikos plėtrą ir saulės energetikos perspektyvas Lietuvoje, saulės energijos panaudojimo kaštus ir ekonominę naudą, saulės energetikos tematiką LVPA administruojamose ES investicijų priemonėse. 
 
Seminaro programą galite rasti čia.
 
Jis nebus transliuojama internetu.
 
Kilus klausimams dėl renginio maloniai kviečiame kreiptis: deividas.petrulevicius@lvpa.lt, tel. (8 5) 268 7411.

Pastaba: prašytume registruojantis į seminarą tiksliai užpildyti formą (pirma nurodyti PAVARDĘ, tuomet vardą, nes dalyvių sąrašai sudaromi abėcėlės tvarka). Iš vieno kompiuterio registruokite tik vieną žmogų (kitaip sistema neišsaugo duomenų).
 
 

Registruotis į renginį

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.