liepos
16

8,4 mln. eurų inovatyviems viešojo sektoriaus produktams kurti

Šiuolaikiniame pasaulyje pažanga ir progresas sunkiai įsivaizduojamas be mokslo ir verslo bendradarbiavimo, be inovatyvių produktų ar naujų paslaugų. Europos Sąjungos fondų investicijų  priemonės „Ikiprekybiniai pirkimai“ tikslas yra kurti naujus, rinkoje neegzistuojančius gaminius, paslaugas, medžiagas ar procesus arba iš esmės patobulinti jau egzistuojančius inovatyvius produktus, skirtus visuomenei aktualioms socialinėms ir ekonominėms problemoms spręsti. Kartu siekiama skatinti į paklausą orientuotas inovacijas ir jų plėtrą, tai, tikėtina, išspręstų viešojo sektoriaus poreikius.
 
Ūkio ministerija kviečia iki š. m. lapkričio 2 d. teikti projektinius pasiūlymus finansuoti projektus pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų veiksmų programos  priemonę Nr. 01.2.1-LVPA-V-835 „Ikiprekybiniai pirkimai LT“. Pastabas ir pasiūlymus prašome siųsti el. p. [email protected], [email protected].
 
Kvietimo sąlygos skelbiamos internete čia. Plačiau apie priemonę pateikta čia.

Didžiausia galima projektui skirti finansavimo lėšų suma – 2 mln. eurų, bet ne daugiau kaip 85 procentai visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų.
 
Pagal du jau ankstesnius kvietimus teikti projektinius pasiūlymus Ūkio ministerija patvirtino ikiprekybinių pirkimų projektų sąrašus. Tai – ir VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų planuojamas operacinio lauko išmaniosios padidintos spalvų skyros apšvietimo sistemos („iLempa“), ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos nanomedžiagomis modifikuoto asfalto mišinio, didinančio automobilių kelių dangos tvarumą, sukūrimas, ir Lietuvos jūrų muziejaus moksliniais tyrimais pagrįstos gyvūnų terapijos metodikos parengimas, ir Kauno bei Vilniaus miestų savivaldybių administracijų projektai, susiję su transporto srautų valdymu.
 
 
 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.