gruodžio
31

Ataskaitos po projekto finansavimo pabaigos nuo šiol galės būti teikiamos per DMS pasirašant elektroniniu parašu

Informuojame, kad nuo šiol Ataskaitas po projekto finansavimo pabaigos (APFP) jau galite teikti per Duomenų mainų svetainę (DMS) pasirašydami elektroniniu parašu.

APFP pildymo ir teikimo per DMS instrukciją rasite paspaudę šią nuorodą.

Prašome atkreipti dėmesį, kad ateityje APFP teikimas per DMS bus tobulinamas, todėl šiuo metu galimi laikini techniniai nesklandumai:
  • Jei turite teikti antrą, trečią arba vėlesnes APFP, prisijungę prie DMS, APFP posistemėje nematysite anksčiau pateiktų APFP (siųstų per DMS posistemę „Pranešimai“). Prieš pateikiant APFP, rekomenduojame pasitikrinti, kelinta ir už kokį ataskaitinį laikotarpį ji turi būti teikiama.
  • Informaciją apie patvirtintą APFP gausite per DMS posistemę „Pranešimai“, tuo tarpu APFP būsena po patvirtinimo liks nepakitusi, ji bus tokia pati kaip ir anksčiau po APFP pateikimo - būsena „Pateikta“.
  • DMS šiuo metu nėra galimybės patikslinti pateiktą APFP. Esant trūkumams, projektų vadovai kreipsis atskirai per DMS posistemę „Pranešimai“.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.