kovo
20

Atidaroma gamykla Šiauliuose - sėkminga investicija regionų plėtrai


Šiandien Šiaulių pramonės parke atidaroma gamykla tapo  sėkminga investicija ją valdančiai įmonei prisidedant prie viso regiono plėtros. Projektą „Baldų ir prekybos įrangos metalinių dalių gamybos fabriko statyba Šiaulių industriniame parke“ įgyvendino UAB „Statga“.

Pasirašiusi trišalę sutartį su VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra bei Ūkio ministerija, projekto įgyvendinimui - gamyklos statybai įmonei buvo skirta 1 mln Eur investicijų iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų. UAB „Statga“ yra  švedų kapitalo įmonė, valdanti prekės ženklą  ROL/STATGA. Tai  Baltijos šalių metalinių vamzdžių apdirbimo paslaugų rinkos lyderis. Įmonės veikla - vamzdinio metalo apdirbimo paslaugų teikimas bei metalo gaminių pagal užsakovo nurodytus reikalavimus gamyba. Gaminama produkcija skirta pramoniniam vartotojui.
 
Išaugę rinkos reikalavimai gaminių kokybei ir kiekiui, sąlyginis konkurencingumo mažėjimas dėl turimų ribotų technologinių ir užsakymų įvykdymo spartos galimybių, siūlomo produkcijos asortimento bei noras didinti įmonės didelės pridėtinės vertės gaminių gamybą, paskatino UAB "Statga" investuoti į naujo fabriko statybą ir naujos metalo apdirbimo įrangos įsigijimą.
 
Įmone pasitiki  tokios žinomos įmonės, kaip: Coop, Dixon, H&M, ICA, La Halle, Tchibo, Vertu.
 
Išnaudodama patogią  geografinę padėtį, švedų bendrovė taip pat planuoja išplėsti sandėliavimo patalpas ir plėtoti logistikos paslaugų padalinį.
 
Projektas buvo įgyvendinamas pagal 2007-2013 metų ES finansavimo laikotarpio struktūrinių fondų  priemonę „Invest LT+“.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.