sausio
10

Atnaujintas ES investicijų priemonių kvietimų planas

Ekonomikos ir inovacijų ministerija atnaujino 2018-2020 m. kvietimų ir valstybės bei regionų projektų sąrašų sudarymo planą įmonėms ir viešojo sektoriaus atstovams, kurį galite rasti čia. 

2019 m planuojami šių Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) administruojamų priemonių kvietimai, skirti įmonėms:
 
  • „Inoklaster LT“ (III ketvirtis), skirta finansuoti klasterio eksploatavimą (strategijų, tyrimų, įžvalgų, kt. atlikimą), mokymus, rinkodarą, klasterių narių bendradarbiavimą, naujų narių pritraukimą, įsitraukimą į tarptautinius tinklus ir kt. veiklas.
  • „Expo sertifikatas LT“ (III ketvirtis), skirta finansuoti planuojamų eksportuoti produktų sertifikavimą, įskaitant reikalingus bandymus ir tyrimus.
  • „Dizainas LT“ (III ketvirtis), skirta finansuoti originalių gaminių ir (ar) paslaugų dizaino sprendimų kūrimą.
  • „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ (IV ketvirtis), skirta finansuoti mokslinius tyrimus ir (ar) eksperimentinę plėtrą (MTEP), MTEP infrastruktūrą, naujų produktų ir technologijų sertifikavimą.
  • „Eco-inovacijos LT“ (IV ketvirtis), skirta finansuoti aplinkosaugos vadybos ir (ar) valdymo sistemų diegimą, gamybos technologinių ir (ar) aplinkosaugos auditų atlikimą, ekologišką projektavimą.
  • „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“ (IV ketvirtis), skirta finansuoti atsinaujinančius energijos išteklius (AEI) naudojančių energijos gamybos pajėgumų įrengimą, naujų AEI efektyvesnio panaudojimo technologijų kūrimą ir diegimą pramonės įmonėse.
Priemonės „InoConnect“ kvietimas teikti paraiškas galioja iki 2020 m. lapkričio 31 d., tuo tarpu priemonės „Smart FDI“ kvietimas šiuo metu sustabdytas ir bus atnaujintas, pakeitus kriterijus. 

Viešojo sektoriaus įstaigos 2019 m. turės galimybę teikti projektus pagal šias valstybės ir regionų planavimo priemones:

„Inogeb LT“ (I ketvirtis), skirta finansuoti technologijų pažangos ir inovacijų populiarinimą, inovacijų paramos paslaugų prieinamumą ir kokybės stiprinimą. 
„SmartParkas LT“ (I ketvirtis), skirta finansuoti investicijas į kuriamo ir plėtojamo pramonės parko ar laisvosios ekonominės zonos inžinerinius tinklus ir susisiekimo komunikacijas, taip pat rinkodarą.
- „Smart Invest LT“ (I ketvirtis), skirta finansuoti tiesioginėms užsienio investicijoms mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros, inovacijų srityje pagal sumaniosios specializacijos kryptis pritraukimą.   
„Ikiprekybiniai pirkimai LT“ (II ketvirtis), skirta finansuoti inovacijų paklausos skatinimą vykdant ikiprekybinį pirkimą (skatinant valstybės institucijas pirkti MTEP paslaugas), kurio metu sukuriamas naujas, rinkoje neegzistuojantis gaminys, paslauga, medžiaga, procesas arba iš esmės patobulinamas jau egzistuojantis gaminys, paslauga, medžiaga, procesas, skirtas visuomenei aktualių socialinių–ekonominių problemų sprendimui). 

Kviečiame LVPA interneto svetainės skiltyje „Teikiantiems paraiškas“ stebėti informaciją apie naujus kvietimus, valstybės ir regionų projektų sąrašus, taip pat aktualius renginius ir mokomąją medžiagą. 

Kilus klausimams, kviečiame susisiekti el. p. [email protected]


Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.