kovo
27

Atnaujintas priemonės „InoConnect“ kvietimas teikti paraiškas

Lietuvos verslo paramos agentūra ir Ūkio ministerija atnaujino ES investicijų priemonės „InoConnect“ kvietimą teikti paraiškas. 
 
Privatieji juridiniai asmenys, mokslo ir technologijų parkai, klasterių koordinatoriai kviečiami kreiptis dėl finansavimo, skirto dalyvavimui Europos įmonių tinklo organizuojamuose mokslinių tyrimų, technologinės plėtros ir inovacijų tematikos renginiuose. 
 
Pareiškėjai gali pretenduoti į 10 000 Eur finansavimo sumą, tinkamomis išlaidomis laikomos projektą vykdančio personalo darbo užmokesčio ir komandiruočių išlaidos. 
 
Priemonės kvietimas, kurio bendras biudžetas viršija 1,2 mln. Eur, yra tęstinis, tad paraiškas galima teikti iki 2020 m. lapkričio 30 d. Dalis šios priemonės projektų šiuo metu jau yra įgyvendinami. 
 
Išsamią informaciją apie priemonės reikalavimus, dokumentus galite rasti čia.
 
Komunikacijos skyrius
(8 5) 268 7411

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.