lapkričio
02

Inovatyvūs algoritmai prognozuos vartotojų įpročius

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) ir Belgijos kapitalo įmonė UAB „Sentiance Baltics“, Lietuvoje įkūrusi antrinę įmonę, pasirašė projekto „Žmogaus elgsenos prognozavimo technologijos sukūrimui skirti moksliniai tyrimai ir eksperimentinė plėtra“ sutartį.  Pagal priemonę „Smart FDI“ į projektą bus investuojama 523 tūkst. Eur Europos regioninės plėtros fondo lėšų, o bendra projekto vertė siekia beveik 776 tūkst. Eur. 
 
Įgyvendinant šį projektą bus vykdomi moksliniai tyrimai:  žmogaus elgsenos prognozavimo technologijos koncepcijos vystymas ir tinkamumo pripažinimas. Taip pat vykdomos eksperimentinės plėtros veiklos, kurių metu bus kuriamas žmogaus elgsenos prognozavimo technologijos prototipas, kuris vėliau bus išbandytas realaus veikimo sąlygomis. 
 
Per vienerius metus nuo projekto pabaigos, tikimasi į rinką įvesti inovatyvų produktą –  žmogaus elgsenos prognozavimo platformą. Įgyvendinus projektą bus sukurti unikalūs algoritmai ir žmogaus elgsenos stebėjimo metodai, suteiksiantys galimybę surinkti informaciją apie buvusį vartotojo elgesį bei, remiantis gautu rezultatu,  individualiam vartotojui pateikti specialiai jam pritaikytą prognozę.
 
UAB „Sentiance Baltics“ kuriamas produktas padės nuspėti ne tik kitą vartotojo veiksmą, tačiau ir visą veiksmų sekątaip pat suteiks galimybę prognozuoti vartotojų įpročius ateityje.. Šią informaciją paslaugos vartotojai galės panaudoti produktų plėtros, rinkodaros, pardavimų ir santykių su klientais valdymo  srityse. Šis metodas, lyginant su iki šiol naudojamais, leis vartotojų elgsenos prognozavimo tikslumą padidinti daugiau nei  30 proc. 
 
Lietuvos verslo paramos agentūroje administruojamos priemonės „Smart DFI“ projektai padeda pritraukti į Lietuvą mokslinių tyrimų bei eksperimentinės plėtros ir inovacijų užsienio investicijų. 

Daugiau informacijos:
LVPA Komunikacijos skyrius
Tel. nr: (8 5) 210 9091

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.