sausio
23

Įvyko LVPA seminaras, skirtas verslo skaitmeninimui

Pastaruoju metu tiek mūsų įprastas gyvenimas, tiek ekonomika patiria milžiniškus išbandymus. Itin stiprius sukrėtimus daugelyje gyvenimo sričių sukėlė koronaviruso pandemija, kuri vieniems atnešė nuostolius, o kitiems – naujų galimybių pasiūlyti savo produktus ar paslaugas ir gerai uždirbti. Kita vertus, pasaulinė pandemija spartina ir skaitmenizacijos procesus šalyje.

Štai programinę nuotolinių susirinkimų platformą siūlanti JAV kompanija „Zoom Communications“ per pandemiją užaugino daugiau kaip 300 mln. vartotojų armiją ir savo kapitalizaciją padidino iki 48,8 mlrd. JAV dol., kas viršija suminę aštuonių didžiausių pasaulio aviapervežimų kompanijų, tarp kurių „Southwest“, „Lufthansa“, „AirFrance KLM“ – vertę.

Nuotoliniame seminare, vykusiame š.m. sausio 22 d.,  LVPA direktorius Aurimas Želvys pristatė LVPA jau atliktus darbus ir finansuotas priemones 2014–2020 m. padedant Lietuvos verslui skaitmenizuoti savo procesus, pasidalino artimiausiomis perspektyvomis.,o LVPA Projektų ekspertų skyriaus patarėjas dr. Arūnas Burinskas kalbėjo apie skaitmenizavimo tendencijas, aktualiausias šiandienai įžvalgas versle.

Vebinaro vaizdo įrašą galite rasti čia (Facebook) ir čia (Yuotube).

Taip pat vebinaro garso įrašą galite klausyti čia (SoundCloud).

Vebinaro pranešimų skaidres rasite čia

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.