rugsėjo
12

Klaipėdos apskrities verslininkams - apie ES investicijas inovacijoms

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) kartu su  Klaipėdos mokslo ir technologijų parku rugsėjo 17 d. 10:00 val. kviečia miesto ir apskrities verslininkus ir praktinį seminarą, kurio metu: 
pristatysime galimybes investuoti į inovacijas ir kurti naujus produktus bei paslaugas;
aptarsime, kokios kitos ES investicijų priemonės verslo plėtrai laukia 2019-2020 m. 
 
Jau šių metų IV ketv. startuoja priemonė „Eksperimentas“, kuria įmones kviesime kurti inovatyvius produktus ar paslaugas, įgyvendinti mokslinius tyrimus ir vykdyti eksperimentinė plėtros veiklas, įsigyjant reikalingą įrangą, sukuriant infrastruktūrą bei vystant veiklas, susijusias su procesų ir organizacinių  inovacijų diegimu.
2019-2020 m. LVPA taip pat paskelbs dar 7 kvietimus verslui dalyvauti tarptautinėse parodose, įgyti užsienio sertifikatus, sukurti gaminio ar paslaugos dizainą, diegti atsinaujinančios energetikos įrenginius, investuoti į ekologinę gamybą, veikti klasteriuose. 
 
Renginio metu LVPA Mokslo ir inovacijų projektų skyriaus vadovas Vytaras Tamašauskas pristatys priemonės „Eksperimentas“ finansuojamas veiklas ir tinkamas išlaidas, siektinus rodiklius, paraiškų pateikimo etapus ir kitą svarbią informacija, taip pat aptars, kokios aktualios verslo priemonės laukia 2019-2020 m. ir kaip suskubti jomis pasinaudoti. Renginį moderuos LVPA ekspertas Mantas Nocius. 

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.