spalio
08

Kokybiški plastikiniai langai į Skandinaviją - iš naujos gamyklos Gargžduose

Šiandien, spalio 8 d., Gargžduose atidaroma UAB „Arlanga pvc“ gamykla. Prieš kellerius metus pasirašius trišalę sutartį tarp Ūkio ministerijos, VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūros bei įmonės, buvo pradėtas įgyvendinti projektas – „UAB ARLANGA pvc gamybinių pajėgumų plėtra“.
Gargžduose pastatyta moderni gamykla, sukurtos naujos darbo vietos. Naujoje gamykloje gaminama produkcija - kokybiški plastikiniai langai yra paklausi tiek Lietuvos, tiek užsienio rinkose.
Projekto įgyvendinimo metu pastatytas naujas gamybinis pastatas su administracinių-buitinių patalpų priestatu ir techninėmis patalpomis, kiemo statiniais ir inžineriniais tinklais, įsigyta gamybiniams procesui skirta įranga. Iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų į projektą investuota šiek tiek daugiau nei 1 mln. Eur paramos lėšų.
Plastikinių langų gamintoja UAB „ARLANGA pvc“ savo veiklą pradėjo 1999 m. Klaipėdos mieste. Šiandien bendrovė didžiąją dalį savo gaminių eksportuoja į Daniją, Norvegiją, Švediją, Latviją, Islandiją ir kitas Europos šalis.


Foto- arlanga.lt

Komunikacijos skyrius
(85) 2034866

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.