gruodžio
13

LVPA organizavo nuotolinius mokymus dviejų priemonių projektų vykdytojams

Projektų įgyvendinimas – tai projekto tikslų realizavimo procesas su projektui numatytais žmogiškaisiais, finansiniais ir laiko ištekliais. Projekto sėkmei būtinas efektyvus projekto valdymas, todėl Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) š.m. gruodžio 9 d. pakvietė priemonių „Pramonės skaitmeninimas LT"  ir „Eco-inovacijos LT+“ projektų vykdytojus į nuotolinį seminarą.

Įmonių, pradėjusių vykdyti projektus pagal minėtas priemones, atstovai gavo žinių apie svarbiausius projekto vykdymo aspektus. Verslo skatinimo projektų skyriaus vyriausioji projektų vadovė Kornelija Ada Čaplienė papasakojo apie sutarčių vykdymo ir bendradarbiavimo su LVPA ypatybes ir iškylančių situaciją sprendimą. Verslo produktyvumo projektų skyriaus vedėja Sigita Skrebė pristatė priemonės „Pramonės skaitmeninimas LT“ , o Verslo skatinimo projektų skyriaus vedėja Gintarė Kuncaitytė – priemonės „Eco-inovacijos LT+“ sutarčių ypatumus. Apie tai, kaip teisingai vykdyti pirkimus, išsamiai papasakojo Projektų ekspertų skyriaus vyriausiasis ekspertas Tomas Vitkauskas. Gerąją mokėjimo prašymų teikimo praktiką ir klaidas apžvelgė Projektų finansų grupės projektų finansininkė Birutė Makuškienė. Mokymuose taip pat buvo pateikta informacija apie projektų viešinimo reikalavimus.

Nuotolinio seminaro pranešimų skaidrės įkeltos čia

Viso seminaro vaizdo įrašą rasite čia (Facebook) ir čia (Youtube, su nuoroda į konkretų pranešimą)
 
Viso vebinaro garso įrašą rasite čia


Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.