rugsėjo
11

Miško gėrybių sezono įkarštyje – UAB „Adex LT“ investicijos į naują įrangą

Varėnoje įsikūrusiai UAB „Adex LT“ šiuo metu pats darbymetis – Lietuvos ir kaimyninių valstybių grybautojų ir uogautojų surinktos gėrybės yra superkamos, džiovinamos, šaldomos, kultivuojamos ir kitaip perdirbamos  bei patenka ant įvairių kraštų stalo.
Siekdama sutaupyti kaštus bei gaminti kokybiškesnę produkciją, įmonė pateikė paraišką pagal priemonę „Regio Invest LT+“ bei gavo 470 380 Eur Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansavimą projektui „Inovatyvių technologijų diegimas ir gamybinės bazės modernizavimas bei plėtra miško gėrybių perdirbimo įmonėje“.
Projekto metu planuojama įsigyti įrangą, kuri leis „įdarbinti“ gamybinio proceso metu susidariusią šilumą pastatų apšildymui. Taip pat įmonė ketina investuoti į inovatyvią liniją, kuri uogas valys ir rūšiuos ne lazeriu, kaip kad buvo iki šiol, tačiau šviesos spektro būdu.
Anot UAB „Adex LT“ vadovo Artūro Daikerio, inovatyvi įranga leis tiksliau atlikti darbus bei gauti kokybiškesnį produktą, o tai didins įmonės pranašumą prieš konkurentus Europoje bei atvers aukštus reikalavimus keliančias Japonijos, Singapūro ir kt. išsivysčiusių Azijos valstybių rinkas.
Projekto metu planuojama sukurti 17 naujų darbo vietų.
Kitas Lietuvos įmones, įgyvendinančias regioninius verslo projektus galima rasti čia.

Komunikacijos skyrius
(8 5) 2034866
[email protected]

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.