balandžio
11

Moderniam žmogui - modernūs pelėkautai

Žmonija pasiekė neregėtų aukštumų tobulindama technologijas, žmogus nuskrido į kosmosą ir sukūrė dirbtinį intelektą, bet kai namus apninka pelės, tai tampa didele problema ir su ja retai susitvarkoma sėkmingai. Pelės - vienas iš greičiausiai besidauginančių parazitų, įsikuriantys žmogaus būste, nešiojantys ligas ir sukeliantys diskomfortą namuose ar kitose erdvėse.

Atsakymo kaip lengviau kovoti  su pelėmis ieško UAB „BTT Group“. Pagal Europos Sąjungos struktūrinių fondų priemonę „Dizainas LT“ ši įmonė tobulins dizainą prieš kelis metus sukurtiems moderniems pelėkautams.

Lietuvių įmonė sukonstravo modernizuotų pelėkautų prototipą, kuris bus pagamintas iš ekologiškų medžiagų, bus 100 proc. humaniškas ir turės 100 proc. veikimo principą. Pasak įmonės, įrenginys gali siųsti SMS pranešimą ar el. laišką, kuomet pelė pagaunama, taip pat vesti statistiką, kiek jų pagaunama per tam tikrą laiką.

Modernus gaminys, moderniam žmogui – įrenginys švarus, pelės įkliuvusius į spąstus žūsta per kelias sekundes, todėl pelė nesikankina ir žūsta patirdama kuo mažesnį skausmą.

Naujovė bus ne tik įdomi, praktiška ir naudinga gyventojams, bet, kaip tiki įmonė, taip pat ir pasitarnaus įvairius tyrimus atliekantiems profesionalams.

Siekiant padaryti gaminį patrauklų visuomenei, investuojant 5 tūkst. Eur ir ES struktūrinių fondų, bus sukurti trys skirtingi pelėkautų dizainai, skirti skirtingo tipo aplinkoms: universaliai prisitaikantys prie namų aplinkos, viešųjų erdvių ir skirti neįgaliesiems su specialiu garso signalu.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.