balandžio
21

Parengtas leidinys „Ką projektų vykdytojai turėtų žinoti apie komunikaciją?“

Kodėl įgyvendinant projektus reikalinga komunikacija? Kokios privalomos informavimo apie projektą priemonės? Ką ir kada pasakoti apie projektą? Tokie klausimai kyla projektų vykdytojams, įgyvendinantiems projektus, finansuojamus 2014–2020 m. ES struktūrinių fondų lėšomis. 
 
Kadangi informavimas apie įgyvendinamą projektą yra būtinas, šiuo leidiniu siekiama padėti pareiškėjams ir projektų vykdytojams tinkamai pasirinkti ir įgyvendinti privalomąsias ar papildomas komunikacijos veiklas, be to, rasite gerosios praktikos pavyzdžių.
 
Komunikacija pirmiausia yra atvirumas – todėl pasakokite žmonėms apie projektą, parodykite projekto naudą. Ypatingas vaidmuo komunikacijai tenka įgyvendinant viešuosius projektus, todėl šiame leidinyje rasite patarimų, kokias komunikacijos veiklas pasirinkti siekiant sulaukti grįžtamojo ryšio iš bendruomenės.
 
Leidinį galite rasti čia, o kitą su ES investicijų projektų viešinimu susijusią informaciją - čia. 


LR finansų ministerijos informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.