kovo
24

Pasibaigus priemonės „Prioritetinių turizmo plėtros regionų E-rinkodara“ kvietimo konkursui

Pasibaigus priemonės „Prioritetinių turizmo plėtros regionų E-rinkodara“ kvietimo konkursui, VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje sulaukta 24 paraiškų, kuriose pristatomi Lietuvos savivaldybių bei su turizmu susijusių asociacijų projektai. Bendra projektams finansuoti prašoma suma 5,7 mln. eurų.
Visuomenė vis labiau tampa išmaniųjų technologijų vartotojais, priprasta informaciją gauti greitai ir beveik visur, taigi, priemonės tikslu tapo noras didinti kultūros ir gamtos paveldo objektų, esančių prioritetiniuose turizmo plėtros regionuose, lankomumą ir žinomumą e. rinkodaros priemonėmis. Paraiškų sulaukta iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šilutės, Molėtų, Kaišiadorių ir kitų miestų ar jų rajonų savivaldybių.
Savivaldybės, asociacijos, kurių projektai gaus finansavimą iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų įgyvendins internetinių svetainių, programėlių, interaktyvių stendų ir kt. el. rinkodaros priemonių kūrimas.
Po kelerių metų (projektų įgyvendinimui skiriami 24 mėn.) po Lietuvą galėsime keliauti daug įdomiau ir pažinti ją šiek tiek kitokią ar jau žinomus dalykus sužinoti kitais būdais ir įdomiau, pvz. pasitelkus virtualią realybę. Įgyvendinant projektus, norima Europos Sąjungos lėšas investuoti į išmaniąsias technologijas, kurios supažindins turistus su Lietuvos kulinariniu, gamtiniu, urbanistikos, folkloro ir kitu paveldu.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.