gegužės
24

Paskelbtas priemonės „Inoklaster LT“ kvietimas

Informuojame, kad š. m. gegužės 24 d. VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra kartu su Lietuvos Respublikos ūkio ministerija paskelbė kvietimą teikti paraiškas pagal priemonę „Inokalster LT“.
Priemonės tikslas – skatinti privačių juridinių asmenų ir (ar) kitų subjektų bendradarbiavimą vykdant mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros (toliau – MTEP) ir inovacijų (toliau – MTEPI) veiklas.  Pagal priemonę „Inoklaster LT“ remiama veikla – MTEP klasterio eksploatavimas (strategijų, tyrimų (įžvalgų, rinkos tyrimų ir kt.) atlikimas, mokymai, rinkodaros, klasterių narių bendradarbiavimo, naujų narių pritraukimo, įsitraukimo į tarptautinius tinklus ir kitos veiklos).
Galimi pareiškėjai yra juridiniai asmenys, eksploatuojantys klasterius, partneriai negalimi.
Didžiausia galima projekto finansuojamoji dalis arba pagalbos intensyvumas sudaro iki 50 proc. visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų. Pareiškėjas privalo prisidėti prie projekto finansavimo ne mažiau nei 50 proc. visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų.
Didžiausia projektui galima skirti finansavimo lėšų suma:
  • Energetikos ir tvarios aplinkos ir  įtraukios ir kūrybingos visuomenės sumanios specializacijos kryptims – 200 000 Eur.
  • Agroinovacijos ir maisto technologijų , naujų gamybos procesų, medžiagų ir technologijų, sveikatos technologijų ir biotechnologijų, transporto, logistikos ir informacinės ir ryšių technologijų sumanios specializacijos kryptims – 100 000 Eur.
Mažiausia projektui galima skirti finansavimo lėšų suma:
  • Energetikos ir tvarios aplinkos ir  įtraukios ir kūrybingos visuomenės sumanios specializacijos kryptims – 50 000 Eur (penkiasdešimt tūkstančių eurų).
  • Agroinovacijos ir maisto technologijų , naujų gamybos procesų, medžiagų ir technologijų, sveikatos technologijų ir biotechnologijų, transporto, logistikos ir informacinės ir ryšių technologijų sumanios specializacijos kryptims – 25 000 Eur (dvidešimt penki tūkstančiai eurų).
Paraiškos turi būti pateiktos iki 2016 m. rugpjūčio 24 d., daugiau informacijos apie priemonę ir jos kvietimą galima rasti čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.